Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

En mindig 10000 ert tankolok.
2.Ha vonulós vagy, akkor bizony cseléd vagy. Legalábbis úgy kezelnek. Az más kérdés hogy te nem annak érzed magad.
Kapuzarasi.
Nemis a gyereknek vetted, csak nem mered bevallani itt
Mondta zasszony valamikor menünk vele.
Nem, csak a tököm tele van már ezzel a "kintmindenjobb"-al... aki ezt énekli állandóan, az húzzon ki a retkes faxba, és akkor talán neki télleg jobb lesz
- de nekem itthon biztosan!
2) szövegértés.... nem azt írtam, hogy cseléd vagy, hanem hogy dobd a tanult szakmád, és menj ki cselédnek, ha ez is befér a 2x pénzért cserébe...
1-Ki mondta hogy újat mondtam észkombájn?
2-itthon se vagyok cseléd mont gondolnád!!!!
3-írtam, hogy én nem panaszkodok, az átlagot vedd!!!!
Ne légy ennyire magabiztos, mert nem áll jó!!!!
Köszönöm.
Azt is kell nézni hogy egy csomó helyen meg éheznek. Nem az a gondjuk hogy hányszor tankolhatnak hanem az hogy van-e iható víz
Ehhez képest kurva jól élünk ám
És ezzel azt gondolod, hogy valami újat mondtál? Igen, kint min. 2x a fizetés ugyanabban a munkakörben, sőt, van amiben 3x. Hogy ez miért van így, azt nagyon sokáig lehetne elemezgetni.
De ha neked ez ennyire féj, több lehetőséged is van (vagy lett volna)
1) kimész cselédnek, és hopp a 2x fizu.
2) itthon képzed magad, nem ragadsz le a tömlő ráncigálásnál.
Menjél Tigrával!
Az nem ténymegállapítás, hogy mondjuk németországban a fizetésemből megtankolnál az Audit 13X Magyarországon 6X?
De ismétlem, nem panaszkodom, mert nekem se büdös a munka
Nekem annyi pézem sincs, hogy gyalog kimenjek az állomásra.
Ez nem siras, tenymegallapitas.
Siman elvagyok, a szabadidot kiveve.
Nem okoz gondot a tankolas, ha bekrepsl a huto veszek egyet, igaz megfekel a lom gastra, nem vagyom ájudira, a vilag legjobb motorja a garazsbsn all, es ha karcos lesz a lampaja elobb mokolok meg egy bontott serultet es az eredetit kettobol egybe mint hogy vegyek ujat.
Es igen, a vegrelen tortenet rozsdaboglya is ott van.
Imádom ezt a sírást.
Az imént írtad, hogy itt minden fasza, most meg megy a rinya.
Kétélű ez a fegyver
Annyira nem jo. Sokat elvisz a berleti dij.
Es kurvasok nyűg egy ember.
Volt is, meg olvasom itt a munkavallaloi elvarasokat.
Miért te cipeled?
Ne sírjál, fogadj embert aki helyetted szakad meg!
Ahh, ez semmi, jobb lenne ha oligarha lennek.
Szar dolog 200 kilos cuccal felmenni a 9. re, neked legalabb nem visitanak ha odakoppan valami a lepcsohaz kurvara reszelos vakolatahoz.
Aki fiatalon elérte magát
Amugy imadom ezt a sirast, kint minden olcsobb.
Nekem meg az a gond hogy tul hosszu a normal szallitasi ido, igy hianyzik vagy 9 garnitura mert elvitték.
Azonnal, kp-ra.
Van olyan 340e-res tipus ami 1 hetet toltott a helyen.
Igy virusmizeria kozepen.
Eszem is a kefet, mert ha nem latjak nem rendelnek belole, igy kiesik egy csomo forgalom emiatt.
Én nem panaszkodok, írtam.
Az átlagot vedd!
És a gázról, tankolásról stb mi a véleményed?
Persze, siman, ha mashol nem a fajanszon ulve tuti.
Mindenki lehet parancsnok?
Ugye viccelsz?
Rossz irányba indultál
Megint a regi mantra.
Szerintem egy tuzolto utan ket kezzel kapkodnanak.
Sokkal hozzaertobbek a parancsnokok, havonta 3 audit vehetnel a kethavi nyaralas mellett, es meg o1g is ket orszaggal arrebb lopna el a gellerthegyet.
Tiszta nyereseg az egesz, nosza rajta.
Van tortenetem nekem is, amikor tavaly Bled-ben voltam, ott a Lidl-ben mondjuk az alap elelmiszerek mondhatni az akkori deviza arfolyammal szamolva forintra annyi volt. Ket hete viszont a haver volt, most nagyon megdragult.
Csak számolj utána pl, hogy egy havi fizetésből hányszor tudnak megtankolni, mennyi köbméter gázt kap egy havi béréből, hány havi fizetése egy új autó!
Nem panaszkodom mert aki akar az itthon is tud pénzt keresni, de az átlagot vegyük a számolásnál!