Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Legyen inkább e-Corsa, azt a Zoli szereti!
oorsóra=Corsóra
Nem sokat vásárolok és nem faszságokat.Próbálok minőségi cuccokat,kaját,élményeket előteremteni.
Pl:Székesfehérváron lakom,közel a velencei tó.
Nem megyek a oorsóra a sok cigány közé hűtőtáskával és vajaszsömlével,vonattal vagy busszal.
Beülök a kocsiba,lemegyek egy nyugodt fizetős strandra (tisztaság,árnyék,wc,stb)És ha a 3-4 órás strandolást nem bírom ki kaja nélkül,akkor nem tejföl nélkül eszem a sajtos lángost.
Utalva az előttem szólóra:a családom sem.
A diplomás sokatkeresőkről is tudnék írni faszaságokat,van a családban elég,de nem rombolnám az általános jókedvet.
Nincs szervizkulcsom - átbactak?

Van egy hagyományos, 3 gombos távvezérlős slusszkulcs, meg van egy csicsapicsa bicskakulcs, szintén tömve elektronikával. Az előbbit használom, a bicskakulcsot rühellem, az van itthon elzárva. Vízbe egyikkel sem mehetnék - de 25 éve strandoltam utoljára.
Ilyesmire jutottam... az autóm kulcsát szét lehet venni, benne van egy szükség kulcs. Legközelebb azzal zárom be, rá egy erős láncra, nyakba, oszt' csá. Az értékes cuccokat meg bent hagyni a kocsiban...

Ui: azt tudtátok, ha nincs meg a 2 gyári kulcs és a forgalmi, akkor a Casco nem fizet lopáskárt? Szóval ha vinnék a verdát, megxívnám mindenképp
Ez nagyon ütős! arra még nem tudtam rájönni, hogy ez magától ilyen hülye, vagy direkt csinálja
Kulcsot mi régen mindig a gatya madzagra kötöttük
Strandra a legnagyobb értek a rántott hús amit vittünk telefon meg ilyen szarok minek ?
Vinni kell a szerviz kulcsot abban nincs elektronika aztán elfér a gatyában.
Szerintem 10 éve nem strandoltam,vagy 15.szóval passz.
Ha van idő motorkázom.Ott nincs gond a cuccra.
Ez tök jó értelmes muffnak tűnik, de ha télleg Puzsérné, akkor visszavonom

Elgondolkodtató néhány dolga... pl. a frottír széf... mi is tartottunk haza Ausztriából a Zasszonnyal 2ttecskén, megálltunk megnézni a Balcsit. De fürdeni? hagyjam ott az autó kulcsát a gyepen? Ha ellopná valami tetű a cuccot, ott állnánk pénz teló kulcs nélkül, a bezárt és mozdíthatatlan autó mellett, Vasárnap délután, otthontól 200 km-re - na akkor mi a faxt csinálnék?
Én nem várok el senkitől semmit
Én csak azt tudom hogy a vasútnál volt egy munka tartsam aki a melo mellett ment dolgozni mert kellett a 2 hetes görög út meg az új autó meg a többi aztán egész kis hívja volt hogy nem halt bele. Több hónapig kórházban volt vegkimerules miatt
Én úgy gondolom hogy az igényekhez kell a munkát választani. Pl ha nem elég az igen hét a Kőműves segéd munkabér tanulni kell és ügyvédként vagy fogorvosként meglesz az a pénz amit szeretne
Mi az hogy megvonni?
Szerintem az emberek többsége bedőlt annak a téveszmének hogy akkor lehet jó szülő ha sokat vásárol
Sifit gyereke 3 éves kész egy hónap múlva szerintem 2 Milla játék itt hever mindenhol a gyerek meg olyanokkal játszik igazán ami nem is játék pl a focihoz adott pumpa
Ezernyi fejlesztő faszság. Másfél évesen már avval zaklatták hogy mi a kék kocka meg a piros csillag stb
Havernak van 7 gyerek összesen nincs annyi játék a házban aztán mégis kurva jól elvan a csapat
Néha volt egy kis fennforgás a játék konzol körül A vírusos időben de át sem volt vészes
Én úgy gondolom hogy ha van enni van hol lakni és foglalkoznak a gyerekkel az nagyon sokáig kielégít minden igényt
Ez is igaz.
Attól, hogy elvárja ugyanezt mindenkitől.
Mert általában nem csak saját magától, hanem a családjától is megvonja a jó dolgokat.
Miért igénytelen az akinek nincs szüksége görög útra meg x6 és társaira ?
Mondjukspec a szardinaként kifekvés a partra nem balaton specifikus történet,és évmilliók óta csinálják.

http://youtu.be/X9qwRHpxTVk
Így van
Köszi, jól látod.
Megjátszáshoz meg elég ripacsul túltolja.
mondjuk illik puzsérhoz ezekszerint.
"Ha nem megjátsza (szerintem nem)" - tényleg azt hiszed, hogy ilyen a való életben? :-)
Rákerestem youtube-on, itt egy korábbi, vele készített interjú, szerintem klassz csaj ;-)
http://youtu.be/bB4xAbToc_c
Elég hervasztó ez a mindenszar,mindentjobban tudok,leöntve a jó öreg belpesti mindenkinéjobbvagyok fennsőségtudat.
Ha nem megjátsza (szerintem nem) akkor egy idő után lapáttal kéne ütni.
amúgy vicces.Csak ezt van aki jobban csinálja.
Ha a puzsér otthon dugás közben is hülyén üvőltözik akkor megérdemlik egymást.
Szerintem tök jófej a csaj.
Attól függ, 2 helyen 24/72 ahol van alvás éjjel és közben valami kétkezi fusi a környéken, nálunk 2 tűzoltó csinálja így őrködéssel. Az igényeknél meg ne az igénytelenségből indulj ki.
Ez a neurotikus,hervasztó picsa?
A Puzsér felesége, van pár videója.