Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hideg motorral indexelni egy BMW-ben?! Nem terheled így túl a rendszert?
Ez hideg motorral kép amúgy 750 az alapjárat.
Ezt olvastam,szokásos neszesemmi fogdmegjól.

Melyik lesz a következőkedvenced?
24.hu vagy a nyugatifény?
Az enyémnek is 3/4-éig van a tankja, de csak 800 az alapjáratom....
Ez kattog hangosan de a kis tájgervúcba tök csendes azt lesem a műszerfalon a visszajelzőt, hogy villog e.
na jahh, BMW-s köchög, persze hogy nem tudja...
Mifaszom az az index?
Kulccsal én se inditom, egyedül egy zárat tud nyitni
Ha kimerül az elem nekem nem befolyásol az indításnál csak az ic legyen benne a távirányítóban
Egy üres ház is “gyújtásra” teszi csak nem lesz zöld a start gomb
Szerintem minimum a 2/3 nak mar van szerzodese valamelyik lapnal.
Állítólag megszűnt meg eltiporták a szólás szabadságot, de én csak azt vettem észre hogy kevesebb hazugság és hülyeség jelenik meg
Nekem csak akkor kell mechanikus kulcs ha a kocsi akkuja purcan ki. Akkor azzal ki lehet nyitni, és hozzáférsz az akkuhoz.
Apropo,mivanazindexel?
Mar a 60 kertén nelkul?
Kulccsal akkor sem tudom beindítani. Viszont nem kell elem a távirányítóba, csak ha nincs benne akkor közel kell tenni a leolvasóhoz.
Kulcs akkor kell ha kimerül a távirányító vagy a telefon kihal vagy bármi más van
De a strandra is pont jó.....
Ezt is az első ember vitte, nem volt hibátlan mert egy karc volt rajta mert rádőlt a vízmérték, de az is olyasmi mint amit a macska kapar amikor felugrik a motorház tetőre melegedni
Szerintem ha nem teszik tetőre tovább fog menni mint a rönó amit vettél
Horganyzott kasztni sosem rohad el ha nincs törve
Ezért is hagyták abba a horganyzott vázat mert túl sokáig bírja
Ismerős peca quattroja Ezer helyen van horpasztva de nem rohad az sem sehol
Hiába kötöm fel. Nem kulccsal indul...bár szerintem vízálló a távirányító.
Mostanában amúgy egyre inkább az a divat, hogy telefon alapján azonosít a kocsi, szóval a kulcsot csak azért adnak, hogy legyen mit elrakni a fiókba.
Figyu: az a Ceed kb. hibátlan volt - 2 nap alatt lett új gazdája, ki sem került a HaHu-ra. (Egy napig volt kivonva a forgalomból - lekérdeztem többször is).

A német kocsikat amúgyis rühellem, a huszonéveseket meg pláne. Egy vadiúj Polo vagy Golf meg messze nem fért volna bele a büdzsébe, még full-fapadosan sem.
Ha lett volna egy kis józanság a kocsi vásárlásnál a ceed kocsid elcserélt új volna az Audi kocsinkra
Lett volna fasza premium nemet kocsid. Meg egy csomó pénzed fotózni meg kurvázni
És lett volna szerviz kulcs
Jut eszembe a kulcsról: az eladás / beszámítás előtti napon tudtam meg, hogy a Ceed-ben van gyári riasztó is.
Előástam a másik kulcsot, amiben már gyengélkedett a távvezérlő eleme, nem is volt hajlandó kinyitni a központi zárat. Bedugom a kulcsot, elfordítom az ajtózárban, és abban a pillanatban elkezdett ez a dög "szirénázni" (a kürtöt működteti, de nem gyenge!). Csak miután a gyújtáskapcsolóba dugtam és ráadtam a gyújtást, volt hajlandó elkussolni. A szomszédok örültek....
Ez van: kis pénz - kis foci.
Na ja, de mi kb egy hetekre mentunk leginkább sátorral
3 órára a szomszédba se megyek át nem hogy x km strandra
Első 3 nap napközben vitt kaja este valami éttermi cucc
Második 3 nap meg helyben vett cucc sütögetés
Hoki kocsihoz nincs szerviz kulcs
Vicces hogy a Toyota már 2005- ben gomb nyomasos volt nem kell kulcs hozzá
Ellenben ott a kulcs a táviranyitoban ami arra pont elég hogy ajtót lehet nyitni
Es fel lehet kötni a pöcs mellé a gatyába
Ha elmarad az sem gáz kb 8 ezerért másolnak másikat.
Ezt ne bírom magamban tartani!
Idézet:Dubaiban voltunk........................szállodában olyan drága volt a sütemény,hogy ketten ettünk egy szeletet a párommal.Idézet vége.
És még el is mondja.
6 másodpercig birtam.
Akkormár a pottyondi puzsérné,a Marvinra emlékeztető attitűddel.

http://youtu.be/aoUfJ1Z4M3o