Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért aki 30+ évesen 3 helyen dolgozik valamit nem csinál jól.
Vagy túl nagy az igény vagy nagyon karitatív a szemlélet de 3 munkahely nagyon durva. A szervezet előbb utóbb feladja
Na,ez a picsa anno momentum elnökségi tag volt,de neki nem kellett a momo.
Élvezet hallgatni a depis-elmebeteg szöveget.

http://youtu.be/X-7DfSi2R9E
Veszel egy ilyen lomot és minden gondod megoldódik.A padlóban lévő lukak pont jók hogy kifollyon aminek ki kéne.
Ez előremutató dolog.Én is csináltam 8 évig,és eljutottam oda,hogy csak egy helyen (ev) nyomom,igaz 12-14 órában.
Hajrá!!!
Nagy bánatom ez a Ceed kombi után: annak három hullás volt a csomagtere, a Clio meg egynek is szűkös....
Ahhogy nézem elfektetve egy halom öreg libbsi elfér benne.
Néhány jól elhelyezett keresztrúd, egy kis szalmatörek az aljára, és kész.
Például tyúkól?
Valanikor valami lesz belole.
Keszul a kapuzarasi verda.
A segedkeret ma kikerult,az oszlopboritas meg be. Kesz elvezet a rozsdaboglya
Én nem bánom.
Aki főiskolát vagy egyetemet végzett fiatal (30-45) főnök azok közül eddig csak normálissal találkoztam mint pl. a mostani és a 10 évvel ezelőtti is, nyilván vannak nyomorultak is, de azok inkább a végzettség nélküli nem volt más alapon kinevezettek.
Nagyon jó példa nálunk a tesco. Az üzletvezető vagy hogy hívják egy fiatal suttyó, két éve még konzerveket pakolt, gondolom valamit elvégzett benyalta magát, és most egy igazi kretén főnök és úgy járkál mint egy király. Szóval a fiatal sem jobb, sőt. Persze nem mondom hogy mindegyik ilyen, de ez a fajta sosem fog megszűnni.
szerintem te is találkoztál a volt alkalmazottammal,a vékony váci gyerek,vagy sződi.
Na ő pont ellentéte,kurvára főnöknek gondolta magát.
Mondjuk abban azért van valami, hogy ha azt mondják, hogy a cseléd az aki hagyja.......sőt vannak önkéntes cselédek is akiknek minden mindegy akkor is cselédek lesznek akárhogy bánnak is velük viszont főnökként a legaljábbak tudnak lenni ha véletlenül kiemelkednek egy fél lépcsőfokot.
Soha.
Mi köze az én reális látasmódomnak a hangulatomhoz? Azért mert felismerem hogy droidként tekintenek ránk attól nem kell hogy az életem szar legyen. Sokkal nagyobb probléma a kiégés.
Szemetek ezek hisz már rég bezárt a kapu, de még mindig ezzel szórakoznak.
A cselédségérzés abban nyilvánul meg miképp beszélnek az emberrel, a mostani 45-60 éves vezetők még azt "tanulták", hogy a fizikai az pont cseléd és úgy is kell bánni vele különben elkanászodik a fiatalabb vezetők között azért már bőven van aki emberként bánik a beosztottal és legalább úgy tesz mintha figyelne amit mond és mosolyogva beszél, és ettől nem érzi cselédnek magát az ember, a környéken az összes cégnél idősebb vezetők-tulajok vannak és mint a kutyával úgy bánnak még az irodistákkal is míg a városban a legtöbb cégnél főleg multiknál fiatalabbak a górék és emberszámba veszik a fizikait, aki meg dolgozott külföldi főnök alatt vagy esetleg kint az meg látja, hogy ez a normális. Ha kihalnak a velem egykorúak akkor a vezetési kultúra is talán jobb lesz.
Buzikok...
És te hogy látod?
Tényleg érdekelne, mert a válaszaidból nem tudom eldönteni, hogy te melyik részéhez tartozol a népességünknek.
Egyszer minden happy, utána cselédnek érzed magad?
Én próbálok sokat kihozni az életemből, három helyen dolgozok, azért hogy ne kelljen panaszkodnom.
Csak annyit szeretnék, hogy egy bérből tudjak így élni, ne háromból.
Ez sajnos luxus kérés.
Aki luxi ótóval jar.
Lényegébe így van. Azt hogy te ezt nem látod arra jó hogy nem okoz neked problémát, a mai rendszernek pont ilyenekre van szüksége. De attól ez még egy jelenség, csak valaki felismeri valaki nem.
Sajnos nekem 90 literes a tank, de általában 30.000-ért tankolok.
Általában kétszer egy hónapban sajnos.
Ha te annak érzed magad, akkor ámen!
Ez is egy szakma, hivatás.
Elvégzem a rámbízott feladatot, mint a villanyszerelő, kőműves.
Ebben az országban akkor az igazgatókon, vezetőkön kívül mindenkit cselédnek tartasz?
Viszont, ha igen akkor itt nincs minden rendben.

.