Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bar jovo het vegen jobb lenne,addigra mrgmondja a doki mitol faj terhelesre a felso karom es mitol zsibbad bizonyos mozdulatokra.
Az andretti nincs messze.
Fene tudja, ezen nem agyaltam. ...nem korán, nem messzire, nem későn hazaérni.....
Ok,de hova?
Az, hogy mi lenne utána hidegen hagy.
kinyirnanak ha mennek.
Rakerdezek.
Ebbe én is beszállnék, ha nem zavarok
1 hónapra lett egy motorom, holnap mész valahova?
Ocsem egy halom felsookategorias cuccot vett LG,samsung,nokia mind vattauj 100e feletti.
Amikor 3x cserelt az LG ben kijelzot mert mindig tort,vt hogy magatol szerzett egy redmi 3 ast.
4. eve van meg,zero fagyas,most automatikusan frissitett MIUI 10 re ket napja.Egyszer kinn volt kocsiteton szakado esoben,kiszaritva megy tovabb,leejtve szamtalanszor,jelenleg meghajtotta,berepedt de meg mindig megy.
Nekem a 2. kijelzom tort ossze jelenleg mert mindig odavagom.De nem baszik ki velem.Ebayrol vettem direkt 2 db,gratisz uvegfolival,jon ra egy nilkin tok remelem megvedi.A ket kijelzo volt postaval 13e ft.
4000 es akku,ket-harom naponta kell tolteni.
Ez tény....viszont a népes családunkban eddig egy ájfón volt ami 4 éves és egyedül annak nem volt baja ennyi idő alatt értem ezalatt pl. lassulás, különböző kisebb-nagyobb hardverhibák meg egyáltalán....eddig én is úgy gondoltam, hogy adjon a faszom ennyit érte mikor vannak harmadáron ilyen tudású készülékek, de hát a 4 éves almáshoz még mindig állandóan jönnek a frissülések, appok amik ahhoz a telóhoz vannak optimalizálva meg ilyenek tehát az alma nem engedi el a kezét a régi vásárlóinak sem míg a többinél már az 1 éves teló is szart ér, vegyek újabbat. Tehát erősen agyalunk azon, hogy mindenkinek a következő csere amikor esedékes az alma lesz hiába drága bár ha azt nézem, hogy egy új S9 mennyibe kerül hát az kb. ugyanott van mint ájosfón ugyanazzal a tudással sőt egy kínai is minimum a felébe vagy többe kerül mint az almás.........
Majd festés után lesz csuda szép
Remélem még a hó előtt kész lesz
Nem rossz az ájfón
Csak kurvára túlárazott
Jújj
No, meg lett a gyerek új telója...asszem én is ájfón buzi lettem.
Szebb volt, mint lett.....
USA kerék centírozás professzionális módon
Én ma beszélgettem velük. Mindig van veluk kalandom
...
Reggel óta ennyit sikerült haladni....
Az alapozóig le van csiszolva a cucc
Azt hiszem elnapolom legalább egy héttel a folytatást. De lehet több hetet is kell regenerálódni
Ők is emberek. A legtöbbjük normális.
Fene tudja.Keletnrmet volt.Majd itthon 8 honap alatt futott 24ezret.A par lemfölder volt a bardiban 7500 forint.
Az opel 150e km utan adta meg magat.
Utak fuggvenye.
Az sok vagy keves?
Ceed stabpalca,124000 km rip.
Naná,de nem szolok hozza.