Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó reggelt! A GuyGang-nek is!
Az a baj hogy nagyon szar a minősège, ursat szoktunk rakni mert az tobbe kevesbe jó, de amit sajat hazba raknèk arra kell varni 2-3 hónapot minimum. Felrakni ugye baszott szar és várni is kell.
Na a cellt befújják kb ugyanazért a pénzért, nagyon negatívumot nem olvasok róla
A MucOff a legjobb!
Vagy szar nekik is, de nem veszik észre, simán kinézem a fanatikusokból.
Megtaláltam. Épp nézelödök mi a fenéböl vásároljak hogy 5 ezer legyen
https://motoralkatresz.eu/termekek/Motul/C2_Chain_Lube_RoadPlus_lancspray_100ml/
Köszi.
Motoralkatresz.eu. motul van 1000 ft ért. A legjobb a motul.meg a mol.
K4 ezer + xado
Azt én is, még van vagy 4 de elég erősen kopik
sehol nem talaltam,van 5 euros s 100 de egyszer sikerult ujratoltenem,lehet mar a nagyban nem eleg a nyomas.
Pedig mol kicsit vennek egy kartonnal.
Ezt mondom,anno nyari melo volt,tetot szigetelni,rovidnadragban,volt 50 fok,utana delutan hazaut az egesznap napon aszalodo dobozos barkaszban.
almomban ne jojjon elo.
Mol kicsi spray van még valamerre?
De a legjobb, ha egyenletesen sikerül felrakni. Szar, mert jelen esetben ha jól sejtem a fejed felett kekll vele dolgozni, meg befüzögetni, drótozni de egyszer kell megcsinálni. Fehér tyvek ruha, bár ebben a lágy időben felér egy kínzással, de legalább nem szúr.
Szar vele dolgozni.
Gyapot.
A mol spray t veszem meg a kocsikba olajat,szurot,gyertyat a cbr-be stb.Sose volt gond.
kit érdekel milyen az arcuk, olajat akar venni Levi nem barátnőt...
Mer ismerem őket,szoktam ott vásárolni. rossz arcú banda.

(Amúgy semmi gond nincs velük,simán lehet venni nem simlisek.)
?
Egyél, igyál rendesen, akkor ezek nem fognak zavarni :-)
Motort szereljenek a szerelők :-)
Havat takarítani,kártyuk,sötét,eső,hideg,meghulyebb emberek,karácsonyi vásár,nem motorozok,csúszik a kocsi,sok téli szélvédő mosó,. ....
Mármint a telet? sexen és motorszerelésen kivül mire jó a tél ?