Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van gsm-es riasztóm meg gps tracker-em, de egyik sem tudja pont ezt a funkciót. Meg nagyon belenyúlkálni sem akarok a dolgokba, ez így egyszerűbb lett volna.
zero power.
Felhoztam az oreglanyt... ‘96 2.4d 277e km első tulaj rozsdamentes. Zeró egr zeró részecskeszűrő zeró füst
Gipsz minta! Mekkora ötlet! KÖSZI!!!!!!!!!
Van nagy givim . A gyárival pont a bukó alá nyomja a nagy pont pacekba....mondjuk minek nyüglődök amikor a chopperen meg telibe kapom mindenhol...meg amúgy is nyuggeresen nyomom...asszem
Montenegro, nincs miről tovsbb beszélni. Motorozol is egy baszott jót, pénzed is marad
London.
3.
Faszom rakom már bele a házba! Unom nagyon! Most garázs projekt van, jó nagy lesz, csak előbb tereprendezés! Amúgy lassan kész a kecó, csak apróságok vannak,meg a tetőcsere! Inkább mondj valami fasza túracélpontot! 4-5 napra! Erdélyt ne, ott tavaly voltunk! Te aki ugyis mindenehez értessz!
Azt most vett.Yamaha.
Szúnyogot
Azt uzeni ne legy spur,vegyel riasztot.
Peogramról nem tudok de van hasonló cucc, lopásgátló, nevezzük akárminek. Egy kis giro, ami ha azt érzékeli hogy megmozdul a jármű, gsm modullal küld sms-t neked.
Bassza meg akkor, üzenem Pedig jó ötlet szerintem, kizártnak tartom hogy ismét feltaláltam volna a melegvizet és még senkinek nem jutott ez eszébe
hát néha amikor meglátom az egy egy szmájlis hozzászólásait, kezd
Ház kész? Te csóró csöves akinek nincsen penze keritésre
Idén még nem estem el! Fura is hogy idén nyáron nem voltam még a műtőben. Legutóbb a műtős srác már felismert a tetkókról. Nyálad még folyik?
Persze van más rossz reflexem, értem miről beszélsz, de pont a menetözbeni lábkirakás nincs köztük.
Jott valasz.
Nem.
Tesó nem tud véletlenül androidra programozni? Kéne nekem egy olyan progi hogy ha megdöntik a telefont akkor felhív. Pl. le van támasztva a moci és felveszik egyenesbe akkor riasztás jelleggel hívjon. Ehhez megvan minden szükséges hardver a telefonokban csak megfelelő sw.-t nem találok hozzá. Így nem kéne riasztót drótozni csak bedobni egy telót az ülés alá. Vagy tud esetleg valaki ilyesmi progiról?
Egyenlore probalok egy ilyen tukortalp ala rakhato tartot meg egy wifis taviranyitot,ha nem jon be leszedem.

https://m.ebay.com/itm/Metal-M...
Lehet akármilyen becsapós, de ha nem ismerek egy kanyart, akkor nem megyek bele ezerrel, ha ismerem, akkor meg nem tud meglepni.
Összes videón látszik, hogy vagy túl bátor és beparázik, vagy nem tud egyáltalán vezetni.
Ezen a bringás videón is simán felvette egyenesbe hogy elüsse a bringást, ha tartja az ívet semmi gond, de vélhetően nem előre nézett hanem a kanyaron izgult, azaz eleve szarul csinálta.

Amúgy fura, hogy tényleg azért mennek ki, hogy hátha lehet tunkolni?
Van ilyen unalmas az enyém is tankosos...
Mindenkinek a sajat gyereke a legszebb.
Én nem tudom de ezek az onboard felvételek számomra unalmasak. Bezzeg a saját videóm na az vagány
Kinemszarja le a kocsog ven csont tejfolost.Induljon oszt csa.