Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ismersz. 3-om kiló volt a mutatvány de simán még egyszer ráköltenénk mert nem járunk putrival. De ugye ez nem is az alja kategória. De legalább rendben van és nem tudunk mit csinálni mi ezt is szeressük azért mert ezt szeressük...
Lehajtod eeeezt ? Akkor jóba legyél a lányoddal meg az unokákkal baszkikám , mert ahhoz 3-szor kell , hogy klónozzanak benneteket !
Mondta is asszony segget csinálok a számból...
a szívedbe lopta magát, mi?
minden zserelő azt szidja, amit szerel, mert azzal találkozik.... Imi cimborám honda mesterszerelő, szerinte az összes honda fos...
huazannya,raneztem..........
Szerintem már nem gyártják félre sikerült egy kicsit.
Ja fingom sincs. Mivel szerelőm aszondta nincs más alternatíva 3-asban mert az összes egy határ szar (szó szerint idézve) ezt lehajtjuk blokkból dohányzóasztal lesz azt veszünk egy szuszkát nejemnek melóba járni mert nem kell macskazsák.
sztem nem olcsóbb mint a vitara de a vitara sokkal jobban néz ki... nem tudom mennyire lopják...
Akkor talán nem lopják és olcsóbb.
karakteresen ronda
Nem ronda. Karakteres!
nem véletlen, mert ronda mint a bűn....
Jut fejembe. este hazaértünk mondja nej elszív még egy cigit. Beszélgetünk kijön három fiatal beül az Alfa 155-be tolat hátra első lökös felfordul elakadt a járdaszegélybe. Fiatalság bolondság én nem állok be vagy fél méterre de már a koptató így is leért a bárkán még mondtam is, hogy lefog és mégis bepróbálkoztam.
Ebben teljesen egyet értek veled Zoltán
Egyszer kerítünk rá sort csak...
(Jó) társaság ? Felemelő társaság manapság nálam a természet egyéb szegleteiben teljesedik ki......de amiről te irsz az is lehet az ami.
Csak összeszerelés van hoznak mindent motort váltót stb... ,égsem annyira népszerű mint a Vitara. Szomszédomnak gsx vitarája van tetszik nekem meg asszonynak is.
Nem Egomban gyártják a Vitarával együtt?
Sx4 S cross se rossz ami teljesen japán.
Ne is mondd asszony fokusabóll alig birok kiszállni.
Na és azt add össze amikor egy sima vfr1200-on egy ránézésre 160kilós ember elég jó tempót motorozik. Bánom hogy nem volt rajtam a gopro. Lett volna nézettsége az fix.
Úgy voltam vele hogy addig megyek mögötte míg összetörik a rugó abban a motorban. De aztán győzött az egó és megelőztem
Ez nem divat, egy mai túraenduró kb a legjobb választás az európai túramotorosnak. Jó futómű, fék vázgeometria, erős jól motorozható motorok.
Autóban is a suv egy teljesen jó kategória, pl vitara, quasquai, x3 stb stb. Könnyű ki-be szállni, felveszi az úthibákat...
Meg szempont volt a 3 literes fogyasztás is