Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem ugy van naltok hogy jogodban all hulyenek lenni?
Süllyesztés. De igy??? Azért az emberi hülyeségnek is kelle határ. Mert ez már öngyilkossági kísérlet. Közúti veszélyeztetés. És gyilkossagi kísérlet. Börtön azonnal.

Mi volt a koncepcio?
Lowrider?
ez a legujabb gixer prototype, nem halottal meg rola??
Basszus, gyávák vagyunk. Nincs vér a pucákban. Valaki így is mer motorozni.
Azt a balos csülköt is főzd bele ami a képen látható!
Dunsztos sztory egy pálinka egy pohár száraz majd egy melegszendvics ezzel az alappal
Ezt így befalod, lesz rotty.
Rotty
Bazsalikomos ill egyéb konyhakerti fűszerekkel izesithető öntet a fefőzés fázisában........ankülbenszhez hasonló.Piritosra,tésztákra...stb alakalmazható dunsztos tartósitás keretein belül.
Felőlem maradhat ilyen jó idő, 10 perc séta a szabadstrand. Amúgy ez a csatni mihez jó, rizses-húsos dolgokhoz?
Paradicsomos csatni készítés a mai program Boldogat, hűvös szellős napokat.
H. Bandikának, aki fikázza a Lambot és a kislányával nyaral?
Kinek?
Mégis van aki minden totalcar cikk alatt mellettük érvel
Az buzis
Nem láttad még a hortobágyi csikósokat ? Olyan a ló mintha döglött lenne ráül , csettint egyet azt kiderül hogy nem az ! Na szóval földhöz baszod a szarhatárt , azt csettintgetsz , ha nem tápászkodik fel alattad , akkor egy döglött szarhalom , és válogatnod kell a többi MOTOR tipus között ! Egyszerű ez !
Maradja csirkeszárnyon jó lesz az. Jók a képek meg sunáztam őket...
Én sosem szídtam azt amit szereltem, inkább a hülye usereket akik egy fakockát is képesek elrontani aztán meg sírnak hogy azonnal de ingyen csináljad megfele mert csak
Az vegyen villanyautót.
Aztán hogy ugorjon fel rá aki nem magas?