Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha csak ezek szamitananak ladrover defenderrel jarnal.
Vfr1200x-en akadtam meg amikor meglattam hogy hány kilo. Mai vilagban vicc a 300kg-hoz közelitő motor
Igen bar nekem is van mondjuk ott is elèggé leadták a kategoriát. Leginkabb az összkerékhajtás és kétezres szivobenzin miatt lett az ami. Ma mar ilyet se nagyon kapni.
Majd veszünk párévesen olcsón...
Ugyanaz, mint autóban a SUV, nem? Divatjármű, drágán.
Olyan mit a zacskós bor! Borzacskó!
Megérett a világ a pusztulásra a sok rusnya túraendúróval együtt
Igazad is van! Közösülni jobb! Persze most konkrétan a jó társaságban való ülésre gondolok miközben fogyasztunk ezt/azt pl. egy jó partikertin!
Ezek egyikével sem azonosulok.
Elme kondicionált ego-s aspektusból nem járható az igaz a (keskeny) a közép út.
Majd lesz másik ....
Valaki egy 300 kilós túraendurót 9 literes tankkal a Harley-tól?

http://onroad.hu/2018/07/30/motokalipszis-turaendurot-fog-gyartani-a-harley-davidson/
Hááát örülök is meg nem is, de ez van viszont az természetes, hogy amit tudok azt megteszem.
Képmetszővel
ugye grat az eladáshoz... korrekt voltál, hogy még a szinkrontesztert is rádugtad
Ja, azt láttam, meg is lepődtem.
A kételkedés elvetése és a feltétlen hit valami vagy valakiben valóban okozhat boldogságot főleg ha az némi anyagi jussal is jár így jogos a hála adás felé.
Ki szerint "igazi" egy élet és miért elvetendő a mások által élt élet? Aki így kinyilatkoztatja a saját maga által vallott igét vajon miért gondolja, hogy csak ő igazsága létezik?
Gyavak.

hogy a hoherba lehet ilyen csilli guglis utvonal kepet csinalni?
Skrizo? Gabika a neve!
Van hát. Skrizo.
de legalább láthattál tegnap egy ascona-t
pedig szerintem kurva jó kütyü a sony z1 után a legjobb készülékem a sziamiau a1
igaz a z1 sosem volt alsó kategóriás cucc
pl a huawei p8lite is hibátlan volt megvolt másfél évig semmi gondom se volt, de a sziamiau szebb is jobb is és kb ugyanaz az árfekvés