Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem pl a gyerek már 2 millát összespórolt a sulira, már csak kb 1-1,5 kell hozzá, de ez idén még simán meglesz
pedig nem sóherkodik nagyon mert ájfón7 meg ilyen szarokat vesz néha-néha, szerintem 500ezer felé "kidobott pénzt az ablakon"
Sehol. Ez olyan mint a nem dohanyzo aki a dohany arabol ferrarit vesz. Se melyik nem dohanyzo se jar ferrarival.
Na persze, de ha a gyerkőc 2 évente iPhone-t vesz, korlátlan netes előfizuval, valamint végre "élni akar", akkor nem hogy 8 milliója nem lesz, hanem egy fillérje sem....
Hol egy ilyen fejjel gondolkodó mai fiatal?
erre van egy jó módszer, de kb senki sem alkalmazza
vegyük alapul hogy tanul a gyerek 18 éves koráig majd elmegy valami szar melóba legyen a bérminimum 180ezer bruttó ami kézhez kb 125ezer
legyen a 25 valami extra, pl munkába járás költsége vagy bármi egyéb
szóval marad havi 100 pénz
a gyerek otthon él a szüleivel, a szülei etetik ruházzák adják a zsebpénzt amire eddig is az elmúlt 10+ évben( pl iskolakezdési pénzból egy 3-4 napos nyári fesztivál is kijön pluszban)
szóval a szülő semmivel sem lesz jobban leterhelve, mint az elmúlt években, a gyerek sem jár rosszabbul mint az elmúlt években
szóval minden ugyanolyan mint volt....
így 25 éves korára lesz neki kb 8 milla megtakarítás ami 10 milláig simán megemelhető ha bevállal némi plusz melót is vagy akár többet is de ne legyünk telhetetlenek.....
ha ehhez még felvesz 3-4-5 milla kölcsönt akkor 25évesen tud venni egy kisebb lakást az országban egy csomó helyen, ( pl kecskeméten rengeteg lakás van 15 milla alatt)
és kezdheti az önálló életét igaz havi 30-40ezer törlesztő mínusszal kb 10-12 évig, de mégsem 60 ezeres albérlettel élete végéig.....
Akkor marad a buszmegálló
Zsámo vagy rotyadék?
Semmit se.
Mit nem értesz?
He?
Csákányos morék!
don't feed the troll.
Azért lássuk meg, hogy a profilképed alapján, jobban hajaz a Te szerkódra
ez eg ykawika és én szercsizzzzem a sárrgafeketét, de csak k5 ezerben
Viccet félretéve van Galamb farmom is!
Ez nem annak a srácnak a csúcs motoros szerkója, aki a sárga-fekete motorokért van oda?
A gaLambot?
Ne játszd már, téged zavar a legjobban te búzaliszt
Sose volt probléma, csak a kölykök verik rá a nyálukat, mintha az ő érdemük lenne. Egy "felnőtt" gyerek hülyesége sosem a szülő hibája és ilyet nem is írtam soha.
Én pl, mindent megadok a gyerekemnek, jövőre megkapja a Lambot
de=te
Egyre több azok száma akik annyira szegények hogy csupán pénzük van.
Valamiben egyetértünk, de főratyi!