Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van gyerekem, arra is irigy vagy már?
Vannak ám elég-gedett emberek is.... én és a családom.Ami van elég, kevés kérés, folyamatos hála (boldog) élet.
Az igaz élet megélésére minden pillanat alkalmas... célszerű lenne elindulni.
Bizony nem, te kis majom
Van aki több értelemmel és tapasztalattal áldatott meg, mint te a süket frázisaiddal meg a képzeletbeli debill fiacskád nevelési elképzeléseivel. Majd ha egyszer lesz egy saját gyereked próbáld értrlemesen nevelni, ne olyan senkiházi legyen mint az apja.
Meditalj többet és költözz barlangba. Ha mégsem kapálj napi 6órát. Garantáltan boldog leszel
Értem amit tenet irni akar, de pénz nélkül nehéz egy csöppet. Tuti neki is van elég
Elég lesz az. Ha majd hiányérzetünk lesz megtoldjuk. Kutyáék is azt irták hogy ilyen szerpentines útra ne tervezzünk 300km nél többet. Pedig ők aztán túra motorosok azt hittem napi 2000-et mennek
Konklúzió?.....mégis a pénz boldogít......mivel a krónikus hiánya erősen boldogtalanná tesz.....azé' érdekes, hogy rendszerint a jómódúak dumája ez a pénz nem boldogít marhaság, egy szegény ilyet sosem mond.
Nem vagy egyedül ezzel, Sanyi bácsi!

Tudom, a pénz nem boldogít, viszont lehet rajta motort és sört venni, az meg már majdnem ugyanaz.
De szeretném a szegénység ezen fokát végre elérni.
Amúgy elnézve kik fikázzák itt a mai fiatalokat, hát nem ártana talán tükörbe nézni!
Az én fiam pont ilyen!
Még 280 sincs! papírkutyák!
Meg 300 sincs.
Jah,tesonak sem tetszik a sziamiau A1.A vicc hogy meg se nezi.Nem es kesz.
Drága mindenhol a lakás és a ház. Mindegy, hogy béreljük vagy vesszük. Legalábbis azokon a részeken ahol munka van a közelben. El lehet költözni a legutolsó putris faluba ahol 6millió egy hát, csak nem biztos, hogy van értelme naponta órákat ingázni és cigókkal körbezárva élni
pesten alig van 150 alatt önálló lakás, 1-1 szobák vannak 60 felé is
más helyeket nem néztem mert nem érdekelt a téma
Hehe, azért csak találtam szállást. Első napi etap is megvan, max sírni fogok a sportmotoron
Ez jónak tűnik odaútnak
És mind ezt vallja amelyik nem azzal baj van .
az egyetemi városokban sincs már albérlet 100e alatt, azok sem túl jó helyen...

És képzeld el, hogy azok mennyire szegények, akiknek pénzük sincs, csak itt frenkiznek, mögötte meg semmi!!!
Csak a képzeletbeli autók, motorok, és a vezetési tudás+ mindenkit megszégyenítően magas IQ
kiadja bérbe azon az áron meg oda megy ahová akar
ezért nem is írtam hogy vidéken vegyen lakást-házat mert az kb egy óriási nagy szopó
amúgy nem feltétlen kell a munkahelyeket váltogatni........
az albérlet egy katasztrófa, annak sosem lesz vége ha valaki elkezdi, 500 ezres fizu alatt kb sosem fog talpraállni ha 60-80 albérlet+ 20-50 reszi megy mellé+ még a kaja-ruha-stb
na az az igazi vegetálás nem a "röghöz kötött" munkavállaló
Total felesleges fiatalon beinvesztalni egy lakasba,igy nem tud flexibilisen valtani munkahelyet.
Nagy bun volt anno roghoz kotni igy a szocu rendszerben a munkaerot.
amúgy nem a gyereknek kellene így gondolkodni hanem a szülőnek, én ezt sok "csóró" embernek javasoltam már de mindegyik kinevetett hogy ez nem így van.......pedig kurvára így van, na de azért csórók a hülyék mert hülyék