Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eryk-nek nem hiányoztál,nekem igen.
Ott van látod, bemásoltam, csak egy picit kicsi a kép. Szóval. Leírtad, nincs mit tenni.
Nekem hiányoztál b+.
Mint üveges tótnak a hanyattesés.
Èn nem bánom. Nekem is sokszor mocskos a szám, bár nem nagyon akarok már belekeveredni virtual world war-ba.
Persze, ha meg nem vagyok hiányzok Visszasírtál itt vagyok, most aztán ne háborogj
Egyesek túl komolyan veszik ezt az egész forumos dolgot. 10éve se az intelligens beszélgetésekről szólt az oldal, és most se igazán
Megfér a roggyant clam mellett.
Mint írtam tipik utcai sportmotoros.Az összes személyiségbeli klisével.
Tárgyalóban a busa bérlő nagyon megfogott...
Napi sz@r.
Legalább Te nem játszod itt az eszed.
Neked írtam, de nem rólad. Szánalmas a fiú önfényezése, mióta visszatalált ide. Előtte se volt egy népszerű figura, de azóta még lentebb adta. Mikor elment ez is mindennek leokádta az oldalt (mint még néhányan vele együtt) azután mégis csak visszatalált. De minek??????
Én nem tudok, ettől független nagyon élvezem.
Én?
Nem tudok.
Eskü egyszer kíváncsi lennék, hogy milyen életesemény vezetett téged erre a lelki útra, komolyan, nem piszkálódásból. Mindegy, hogy az ember miként szeretné az életet felfogni, az csak van és történik, a tények tények, a múlt pedig múlt marad.

Lehet, hogy túl Nihilista vagyok a szemléletedhez, de számomra olyan, mintha egy nehéz élet helyzetből kilépve szerettél volna új értelmet és kiutat találni a folytatáshoz. Vagy mintha igazolni szeretnél valamit, válaszokat, magyarázatot keresnél, pedig azok sincsenek, csak zajlik a maga módján minden.
TUDOK MOTOROZNI!
Kihez képest?
Bölcsességben nincsenek szintek...tudatosságban jellemzőbb a felismerés az adott útszakaszt (élethelyzet megélési ciklust) illetően
Repedezik a plafon feletted.
Kifejezetten szerény kedves ember vagyok. Nem tudom mit olvasol ki a szavaimból
Szövegértelmezésben is tufa vagy.
Mondjuk mit várhat az ember.
Tipik középszer utcai sportmotoros átlagon felüli egoval.

Osz egy adandó pályázás alkalmával alól kiszalad alóla még a csopperek karikatúrája is.
Puffneki,ha akkora spíler lennél nem vágnád oda magad a hoki TL-el.
Velem ez nem így van.....nekem annyi a problémám, hogy kamionra nem fér rá így inkább magam mögött hagyom, hozza más. ....na?....ez is van olyan bölcs ha nem még bölcsebb.
Aztán mit zavar ha lusta vagyok? Fáj az neked pifirizsa
Tudatosat, boldogat!
Nem zavar,csak a tehetsegtelenseged.A kisstilu emberek mentsvara a külső jegyek becsmérlésére.
Mondjuk ez látszik rajtad.
Nemhiaba vagy olcsojanos ikeaman.
Tudsz a faszt motorozni ha beijedsz 200 km től lustikam.
Lehet szarabb motorral járok (szerinted), de legalább tudok motorozni, nem kell teleelektronikázott 600-as szarkupac gyorsváltóval, hogy be tudjak fordulni a fagyizó előtt
Látom igen zavar ha a súlyodat említik