Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia.Nem kell hanem eladó odaadó.ZZR kerék és fékdolgok.Ha érdekel vidd el vigyétek el.Használható dolgok.
otthon is vannak maláj kurvák?
Köszönöm.Tisztességes a válaszod.Azt látom vele kapcsolatban amit te.(Elég régen mocik közelében vagyok)Azóta annyi történt megnéztem,ki próbáltam.Nem ezt vártam külleme korának megfelelő de a többi negatívum.Motorja nem úgy megy mint kellene valószínű össze-vissza van állítva..Ja és a motor hengerfejének külseje olajpárás!!!!!!!!!Ami nagyon nagy baj!Széles utat mindnyájatoknak!
És ha a kényeztetést megoldom itthon ingyé akkor vehetek valamit?
fel ev kenyeztetes es labra se allsz.
Köszi akkor marad a yami, mondjuk nem is öltönyben krúzolnék vele a városban mint ami a BMW-vel dukál
És ha letelt a félév járhatok gyalog a nemibeteg gondozóba kezelésre
Én nem baszok át senkit sem....
Ha kell ennyiért akkor nekikezdek, de abban bízok bevásárol pár teszkós szart fél árban és békén hagy
TMax-500 mimás..a béemwé meg köztudottan szhar
a 600e-ben a tetőcsomagtartós swift is benne van, lakatolva, fényezve, 2 év műszakival
2 millert fel evig malajkurvakkal kenyeztetheted magad egy meses delkinai szigeten.
Szerintetek max. 2M-ért TMax-500 vagy BMW C600 sport?
Hát ha 600-al át tudod baszni a havert akkor add oda, az asszonynak meg jó egy trx kötel 5e-ért az Aldiból
használva van, bár nem annyit mint tervezte de heti átlag 2x ugrabugrál rajta fél órákat
ami azért egy rendesebb edzéshez kevés de a semmitől pont annyival több hogy pihenés nélkül le tudja nyírni a ház körül az összes füvet
Add el azasszonyét.
azért kurva sok anyag van benne, és rengeteg munkaóra, hiszen elemeire szétszedhető
egy tetőcsomagtartós swift simán el tudná vinni
120 kg súly magában jó sok ezer....
szerintem ha minden boltban számlával lenne megvásárolva és legyártatva 300 felett lenne az anyagárt
pl a 4es 50x50es redőnyvasakból a 2x 3méter fele árban volt mint a vastelepen 1 db 3 méteres
ezen kívül a sok hajtogatás "ingyen volt" csak a vasakat vágattam le
ja és porfestéssel ami kb 50-60 ezer plusz
mondjuk azért is mondtam 600 ezeret hogy még véletlen se kellejen csinálni
600e és gondolkodik rajta
Ez csak úgy...
már 2 ismerős is jelezte hogy kell neki olyan amit csináltam egyiknek mondtam 600 ezeret és nem is kellett már
a másik agyal rajta remélem nem fog neki sem kelleni mert baszott nagy szopás megcsinálni
azt hittem ő is kapásból visszautasítja a 600 ezres ajánlatot
akkor kutya kilőve, mondjuk még ki sem bújtak
az asszonynak nemjön be a jazz, de egy nagyon akciós árnak a 2/3 részéért szerintem ő is beleegyezne.....

a corsa meg majdnem el lett adva, egy haver hugának kellett volna pestre futkosni a városba amit nem sajnál, de mire elvitte volna addigra felcsinálták és egyből nagyobb autó kell neki
kibaszott egy jószágok ezek a nők.......
Sózd rá Ini-re azt a japán kacatot, cserébe csinál neked egy f@sza kondigépet....
Eleg lenne a jelentosen novelt penzosszeg,tacsko es corsa nem kell kutyabol es lom opelbol van eleg.
adok érte egy fasza b corsát, egy alom tacskó kölyökkutyát meg egy minimális, szabad szemmel alig látható pénzösszeget
Szivat ez a honda.