Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt cseszhetem innen a vadkeletrol. 🤣
A 7,5€ az Pfand, azaz mint az italoknál a betéti díj az üvegre/flakonra/dobozra... Ha viszed a régi akkut, levonják a 7,50-et.
Ez a szép motor ortopédul néz ki azzal a magasan lévő bazi nagy dobozzal.
Ja,erdemes jobb minoseget venni,alirol 1200-1500 ert jon,de szakadhat.Probakepp nem ruhaztam be csak keveset.Hatha nem jo a koncepcio.
Nem nagy dolog,az egyikben egy hosszunadrag,rovidgatya,pulover van egy övvel.
A masikban 3 polo fehernrmuvel es egy palmas furdogatya.Ez kb 3 napos utra eleg egy furdo szettel,meg az elelekromos cuccik,tolto,kabelek,powerbank🤣 .Meg ha kell egy adag alaoltozo a kisebbik meretbe.A kicsi kb 30x20 as,a kozepes 35x25 van nagy de az nekem nem fer el,borondre van ez kitalalva.
Mert elég az is, és alapvetően a súlymegtakarítás miatt használják.
Ráadásul a lítium akkunak a teljes kapacitása használható és nincs önkisülése. Ólom akkunak csak a fele és nagy az önkisülés.
Nem innen, csak majdnem. Ez egy postafiókos cég. Olyannak nem adok pénzt előre.
Innen vettem végül, ez rendes bolt. Több webcímen is megtalálható, de a címből lehet tudni hogy ugyan az.
https://vartamintabolt.hu/Skyr...

Eddig amúgy kifogástalanul működik a Hondában.
mostanában exide akkut veszek mindenbe, a bosch beszoptam 2x is szóval azt nem rendelek többet
az exide meg nem is vészesen drága, ha 3 telet bír akkor nekem teljesen megfelel
Dobsz vmit róla? Találkoztam már vele de nem alkalmazom.de lehet kéne.
A langnal exide 15500,varta es bosch is hasonlo.
Bardi 13500 az exide.
A Lánghoz nincs nálam a belépő, csak Bárdi és Intercars árat látok. Unixnak meg saját szoftvere van és az a műhely PC-n fut.
De látva a Bárdi és az IC árait, kb. ilyesmire lehet számítani ott is szerintem.
Valami negyvenvalahany szazalekom van a 46 a langban.
17 925 a kisker ára a Bárdinál. 13 443 Ft full kedvezménnyel.
ezek kurva jó akkuk, nekem a robogót a 2ah úgy tekerte mint még sosem
mondjuk rábasztam mert nincs töltésem és így az akkunak sincs értelme a robogóban
szóval van egy eladó 2ah akkum
Majd ra kell neznem a bardira.
Lassan 7 eves a gyari.
6 ho allas utan picit mar csuklik.
Ha tolt es hasznalatban van jo.
Kene polcon hogy ne szaladgaljak fejveszetten.
AGM-ek 15-20 közt mennek ebben a méretben. Pont most rendeltünk egy haccázas Gixxerhez Exide AGM-et 18 magasságában.

Azért csak 3AH, mert a li-ion ilyen: ha nagy indítóáramot akarsz, sok cella kell párhuzamosan. Az meg helyet kér. Mondjuk egy megbízható modern injektoros motoron igazából nincs jelentősége, igaz, ha a töltésed elmegy, kevesebb távot tudsz megtenni, mielőtt kimerül. No meg ha télen nincs használva, akkor a li-ion fázós természete sem tényező. Ha sokat áll a motor (pl. van hogy 1-2-3 hétig nem nyúlsz hozzá), akkor meg hasznos, mert az önkisülése minimális, nem merül az állásban.
En igen,de miert csak 3Ah?
Amugy nezek exide-ot,ha joval olcsobb mint ez.
Passz, én nem látom.

Kéri Laci innen vett asszem, ez a Li akku a YTX9-BS váltója:
https://akkuforras.hu/Skyrich-...
Nezek akksikat.Louis,csak ugy.
Van delo meg saito.Ez eddig ok.
De mindkettobol van normal agm,meg litium.YTX9-BS.9Ah 145A ez tiszta sor,normal akku.
A litium meg ilyen 3-4Ah-s.
Mondjuk inditonak 280A.
Wtf?
Mondjuk 70 euro,kb 10-20 a posta,de miazanyám az a kaukcio 7,5?

https://www.louis.de/artikel/s...
Mondjuk ahogy probaltam a compresszios zsakokat jobban elferek,de a legjobb hogy nem kell mindent felturni ha kell valami.
A szerszamkeszlet foglal helyet.
Ha a müszaki alakulatot kibaszom és csak a bikázót hagyom mer ugye a ducsattihoz kellhet, akkor simán elférek benne
Kulcsnélküli
Jah,es a top talan 50 literes,en zuzammen. 45 korul elferek.
Szep piros,el tudod inditani kulcsal? 😆
Csak Zolinak, hogy lássa nem kolompolunk minden túrán három dobozzal. Három napra visitva még a topba is elfértem volna, de igy kényelmes, és a táska sincs megtömve.