Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elkiabáltam, ma volt jópár, mert szép volt az idő. 1-2 hülye is akadt.
Annak nincs jó illata így azt csak máséval csapkodnám. 😁
Jo,foleg csalánmezőn.
Olyan erős és kellemes virágillat van a melóhelyen, hogy kedvem támadt beporozni a rengeteg virágot. 🤗 Vajon ha letolt gatyával a fák között rohangálva a farkammal csapkodom a virágokat az jó lesz? 🤔
Hmmm,nem.
Találtam a közelben egy gyári első fékbetét szettet,az fog kelleni.Egy ember tévesen rendelte.Nekem meg ponjó.Ha meg már ott vagyok megnézem hétvégén visszafele milyen az új hétvégi útvonal.
Azt szereti, hódítani fog😅
Vagy, kap egy ingyen kávét.
csak virágot visz neki mert romantikus beállítottságú
Az majdnem olyan jó. Egomba a macsekhoz mész szervizre?😆
Penteken egy gardrobot keszitek ossze szombati szerelesre,vasarnap irany egom.
Majd pénteken megmomdom. Addigra kisüt a nap.
Best off.
Elég kevés, szépen az út szélén, csapatban
Az csak egy bizonyos kulturkorre igaz. Es ott is legfeljebb az arra fogekonyakra. Plane a mostani, nyitott vilagban konnyebben ujraindithato az ember.
Oszt a vegin ott vagyunk hogy wintermute keresi neuromancer-t es atprogramozza corto ezredes agyát,aki epp korhazban van mert szarul sikerult a ruszki computerrendszert meghekkelni ultrakonnyu gepekkel valo berepuleskor,es cafatra lotte a lezeres legvedelem oket. 🤣
Egyenlőre azért ennyire nem komplex, legalább is a nyilvános MI-k. Csak a lehetősége van benne.
Egy emberi jellegű személyiség azért baromi összetett, azt kialakítani még akkor sem egyszerű ha a számítási teljesítmény amúgy megvan.
Jó, menjünk. 🗼
Pont ez a kényeg, az lehet, hogy mi indítjuk el a folyamatot, de kézben nem tarthatjuk a tanulási képességei miatt, az a sci-fi, hogy ezt képzeljük.
Mentheteten vagy, keress egy uj bolygót😅
Nincs léte. Programja van amit ember állit be egyéni érdek alapján
Nincs? Ha a létét érzi veszélyben akkor majd lesz. 😁
Már nem, 40 éve még igen, de ez már inkább valóság, Verne-nek is annak hitték a nautilust és rá 30 évre már harcoltak vele, holdraszállás is misztikum volt 60 évre rá ott voltunk most meg ezt hiszik lehetetlennek és..........
Ja és érdeke sincs.
Nem tud gondolkodni😀 csak összefüggéseket nézni. Sok scifit nézel
Nyakonbasznivaló kanárik vannak?
Alszunk ha bírunk, mert telezabaltuk magunkat 😁