Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dobj elé egy diódahidat, levesz majd másfél voltot plusz nem váltóáramot kap
Szabályozó a ludas? Milyen generátora van?
Te miért nem csináltatod lakatossal?
Érted ugye? Annyi pénzért, amiért egy igazi ács megcsinálná korrekt módon, annyiért már nekem is megéri játszani vele.
Lehet hogy lassabban csinálom, de garantáltan fasza lesz és magamat még csak le sem húzom a munkadíjjal 😁
Nálad? Nekem csak a "headlight" megy tönkre folyamatosan, minden más tökéletes nálam. A foglalt szemre mint a gyári, és mégis...
Csinaltasd egy áccsal.
Amíg nem fejezem be azt a kurva kocsibeállító, addig eldugtam magam elöl a kulcsot 😆
Mondjuk lehet cserépléceket nem kellene gyalulni és festeni 🤣 de vagyok olyan mazohista az ácsolásban, mint te a lakatolással.
Aztán megamnak csinálom és még látszani is fog. Nézzen már ki rendesen.
Nem kotelelezo a vilagitas,jelenleg elszallt minden,az indexek,vilagitas stb.
Mindig kiég az "új" robogóm tompított/reflektor izzója.
:-(
Motorozzatok mar.... 🤣
"Tévedsz! A kevesebb néha több, szóval az 5 az kevesebb mint a 4" 🤣
Te azt gondolsz amit akarsz, szerencsére te kérés nélkül is nekem adsz igazat azzal, hogy a rosszul megfogalmazott véleményeddel engem igazolsz.
Sajnos továbbra is azt kell mondanom, hogy te a saját véleményedet sem tudod formába önteni, vagy nem vagy tisztában a fogalmakkal, de ezen még gondolkodom.
..
Na, meg is van, mind a kettő egyszerre.
amúgy ami nem szubjektít arról mi értelme lenne beszélni?
pl melyik a több a 4 vagy az 5 ilyenről nem lehet beszélgetni/vitatkozni
szóval csak és kizárólag szubjektív dolgokról lehet jókat vitetkozni
pl szerintem te egy igazi seggfej vagy, gondolom te ezt nem erősíted meg
van egy a fészerben, szoktam látni minden héten
amúgy egy ideig fel volt szerelve a gázboler mellé de leszavazta a család, 5000ft spórolásért nem nézegetünk 2 bojlert
Láttál te már villanybojlert?
Valami mással próbálkozz, kérlek.
pl a gázbojler sokkal fehérebb
Megint értetlen vagy.
Összehasonlítod? Miben? Mondjuk melyik fogyaszt több villamos energiát?
(Mert ugye az összehasonlítás kritériumait most SEM határozod meg.)
és ha a gázbojlert ás a villanybojlert hasonlítanám össze?
mert szerintem a gázbojler jobb
hogy szívjam a véreteket
Nem kacat. Kettő vadi új,Ő szereti használja egészséggel.
50? Minek élnél már annyit 😅
Te vagy a nagyon buta, hiszen hiába helyettesíted be a zöld-piros helyébe a szőkét- vagy a vöröset, a citromfagyit vagy puncsot, az MINDEN esetben szubjektív marad.
De talán már látod, v agy mindenki látja, hogy hol a baj. Képtelenek vagytok jól, érthetően fogalmazni, és amikor valaki a hülyeségbe beleköt, még nektek áll fel. Ez az utolsó pár beszélgetés az iskolapéldája, a tankönyvi esete a részbeni funkcionális analfabetizmusnak.
Ha pontos választ szeretnél, fogalmazz pontosan.
ha én buta vagyok akkor te korlátolt
a piros és a zöld helyett lehetett volna bármi te akkor is belekötsz 😂
pipi baszki ezeket a lomokat gyűjtöd?
nekem van egy cipős doboznyi kacat majd mutogatom az unokáknak 50 év múlva 😂
Mert megint buta vagy. A zold vagy piros tetszese szubjektiv, te legfeljebb azt irhatod, hogy neked az tetszik.
Tehet megiscsak nekem van igazam.

Az, hofy a kerilaci letiltott, kifejezetten orulok, hiszen kegalabb mindenki szamara tisztan latszodik, hogy nem bir szembesulni, nem birja elviselni, ha a rosszul beallitott egojaba belegazolnak.
Megjött a pakk 😅 Azt külön köszönöm, hogy cipőkrémet nem küldtél benne 😅
Vannak még tisztességes emberek(meghajlós) Az, hogy a feleslegedtől 2600 Ft-ért szabadultál meg az is üdvözítő te egy derék ember vagy 😅 Azt várom már, hogy a falutokban az állatkert jégorszak nevezetű produkciója elkészüljön mert akkor nyáron ismét járunk arra. (óranézegetős) Most azt olvasom lehet idén tavasszal kész lesz(gondolkodós) Biztosan vendégem leszel egy sörre amikor arra járunk(meghajlós) egyébként mi ismerjük egymást? Jártam én arra néhányszor volt ott motoros haver is aki sajnos azóta már nincs egy motorbaleset miatt.
A kisebbik teló az övtáska telefontartójába belefér a nagyobbat még nem bontottam ki de valószínű az is befér. Ha megtanulnám ezeket az eszközöket használni a következő 20-30 évre nekem már elég volna 😅