Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az egyik valóban Feri.A másik nem Béla,de lehet hogy akkor az álnév. 😁
A fórumra hivatkozva?
En visszateritest kernek a vetelarbol. 😆
Már gondoltam rá hogy irok nekik. Csak emiatt megvettem a kurvadrágaszarjukat és nem tudja amit igértek😀
Ahha......alvállalkozót nem keresnek 10 milla tiszta haszonért?
Felénk a nagyvállálkozók sem keresnek ennyit ebben a szegmensben.
Igazabol csak annyi hogy szűrő kell hozzad,annyi faszsagot irsz le.
Nincs ertelme csak kivonatolni.
Rugdosni kene a samut,ez nem állapot. 🤣
Neked is a Béla meg a Feri? Micsoda szószátyárok. 🤫
Nem titok,leginkább elektromos hálózat kiépítés,ez a főprofil.
Azért én azt iy látom hogy ingencsak tulértékelik magukat némelyek. Magyarán bruttósitva a saját bérét nem képes kitermelni csak ott van. Jelenlétért meg nem szivesen fizetnek sehol. Aki meg többre képes sokkal az a saját vállalkozását épiti.
Akkor nem köszönök senkinek 😂😂😂😂
Kiváncsi lennék mi hoz havi 20 milla tisztát. Mert ahhoz közel 50et kell betermelni
Nincs ezzel sem probléma,csak akkor nem kell sírni hogy milyen emberek jelentkeznek.Ez tipikusan az amit már meséltem,mikor megkeresett egy ismerős hogy akar csinálni egy fényező csapatot,én meg csak annyit mondtam,hogy ne is folytassa,mert nem fog annyit fizetni mint amennyit az én munkám ér.
Nem azt mondtam hogy semmit . De ha apámat meg kérdőjelezném hogy mi volt a múltba akkor gáz ..... különben is minek vetitene a saját fiának . Én elhiszem a faternak hogy a zsidók szeretik a pénzt és nem szeretnek dolgozno 😂 😂 amúgy meg később tapasztaltam is 😁
Elsorvasztottátok. Erre még nincs modellje
Nagy a baj,4óra és kb 20 beíráshoz neked már AI segítsége kell.Tipikus pl az emberi agy elsorvadására.
Nem működőképes koncepció......már többször bizinyitotta az élet, csak az alkalmazotti létben ténykédők gondolják mindig hogy ez a megoldás. Sem okosabb sem tehetségesebb nem lesz senki a több pénztől ellenben elvárják hogy a tehetségtelenségüket más termelje ki.
Mert mi benne a titok?Milliárdos haverom nekem is kettő van,konkrétan egyik sem csinál belőle titkot hogy mennyi volt a matek.Nem kurvára mindegy hogy tudom vagy sem?
Kawaaaa,szólj má a samunak,kell az AI........ 😂
Ja, nekem is van 2 mrd-os haverom és ha találkozunk rendszeresen beszámolnak a pénzügyi tevékenységeikről, haverok közt ez alap. 😆
Szoktunk beszélgetni,és vagyunk is olyan viszonyba hogy erről beszélgethessünk.
Akkor kicsit számolgassunk,havi 20+milla tiszta nyereséggel,mi történik ha beüt a szar?Semmi,sajnálja hogy elesik attól a havi 20 milla haszontól,de a bankszámlája addigra már jól fel van hízlalva.Míg a melós,0 vagy minimális megtakarítással megy az utcára.És nem mondom hogy mindig mindenhol ez a szitu,de lássuk be,elég sok helyen ez a tendencia.A másik,ez a munkáltató kockáztat a melós nem,és erre nem elég a 20helyett 15milla?
Gondolom nem ismefed a teljes sztorit, ki tudja mit és mennyit kockáztat, mennyire idegeli a hatóság na meg mennyire biztos a havi 20 milla vagy ez csak egy becsült érték mert drága autója és háza van?
Azt elfelejted te is, Ini is, hogy a munkavállaló nem kockáztat semmit - ha beüt a szar, továbbáll. A munkátató meg általában mindent, főleg családi cégnél.
Igen,de pont itt lehet visszakanyarodni az Ini mondandójára,hogy amíg a munkáltató az el nem költött millióinak a számát hízlalja addig a munkás a havi megélhetése miatt elégedetlen,ha az általam leírt pl érvényesülne akkor attól még senkit nem érne megélhetési hátrány.Vagyis,sok esetben igaz hogy a munkáltató egy kapzsi geci a munkvállaló meg teker hogy egy kicsit jobb élete lehessen,vagy hogy tudjon új cipőt venni a gyereknek.