Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azé köcc... ezen a fórumon (meg már mindenhol is) meglepő😃
Ehh, nyomik. Az öccs vagy ki a tököm aki vizgázfűtésszerelő vállalkozo. Azzal kezdte ő venné az anyagot mert arra sokat tesznek a vállalkozók. Első szavam gondolom mert igy dolgoztok és tapasztalat....a második meg akkor mondom dobd össze magadnak mert nem hiszem hogy mindehol ti.is igy vállaljátok a munkát. Aztán belement, de ne basszam.már át😃 mondtam neki én ismerek.egy csomó vizest, átbaszásban ipari tanuló vagyok mindhez képest😃
hát most,hogy szarakodott a nej dákója nemrég akkor voltam szalonba. Ráértembe átnéztem a tojota meg a béjemvé szalonba is. ott sem más a helyzet az árak az egekbe(kezeit széttáró) Ha ezek az árak maradnak akkor hamarosan magyarországot kihúzhatják a vásárlók listájáról 😅 Vezetés közben hallgatom a rádióban, hgoy a használt autó eladás meg rekordokat döntöget(kezeit széttáró) Na ez az amin meg nem csodálkozom(kezeit széttáró)
azért amikor a bogyó vette irreálisan alacsony áron adták, a pipi gépe is sokkal olcsóbb volt mint kellett volna
most meg irreálisan magas árak vannak hogy a vírus utáni bevétel kiesést visszahozzák
Még be kell üzemelni.....
ennyire nem vagyok jó megfigyelő meg úgy nem is igazán érdekel ránézésre nekem 2 fordított cé azt jóvan(kezeit széttáró)
mert nekem így logikus(kezeit széttáró)
Egyre olcsobb ez a vellanytroli,most 9,mi lesz ha megtobbet gyartanak belole,12?
Nem olcsobbnak kene lennie? 🤣
nem(ujjával nemet mutató) Nekem akkor 2 forintért kellett a tarisznyába nyúlni(kezeit széttáró)
akkor 6 és 6,5 volt az eksztárs változat 😅 Ebből jött le a 2,5 mikulás állami támogatás(kezeit széttáró)
Mind kokler,a putyinátor meg meg mindig ved,en meg a daciadat is tulelem,te mar reg nem leszel,egy aszmaroham visz el.tik-takk.
Ne aggódj, most elkezdett a nyakukon maradni, már mennek a 3 milliós kedvezmények ezekre az árakra. Ha még vársz egy kicsit lesz az még több is.
Megan 22millióért? 😆
Amikor ModelY van 20ért.
De különben már ment lejjebb a rönyó, de még mindig Tesla áron akarják adni.
ID3 már van 15ért.
na ezeket szoktuk látni a hiradásokban kitakart fejjel bilincsbe 😂
Ez egyértelmű,de ahol ennyire sántít az egész kupleráj,azért ott lehet imádkozni, a pénzre gondolok
ha megnézted volna ini linkelt videóját ennek a lehotai tamásnak vagy kinek most nem aludnál nyugodtan(fetrengős)
nektek annyi baszkikám 😅
lassú víz partot mos 😂
Te max ket harom honapig elsz,tkk-takk. 😆
ez hülyeség. A mi életünkben autó mindig lesz és nem számítok arra, hogy eljön kuba(kezeit széttáró) Meséld el nekem melyik autógyártónak éri meg kevesebb autót eladni? Attól nem fog neki jobban menni, hogy néhány tehetősebb kifizeti az extra felárat(kezeit széttáró)
Az új autót fogyaszthatóvá kell tenni a széles tömegek számára mint eddig., most jelenleg nem az de ez nem lesz mindig így(kezeit széttáró)
Pl. most ilyen olyan kedvezménnyel vagy miféle támogatással az én autómat 12 misi helyett meg lehetne venni 7,8-ért nyílván ez nettó.
Nekem 6,1 volt 3 éve. Még így is drasztikus az árkülönbség de nem úgy mint az olcsó autók esetében ami eddig volt 2,5 most 6,5 kezeit széttáró) Kénytelen lesz mindenki engedni az áraiból + komplett az egész beszállítói lánc különben előbb vagy utóbb rájuk rohad az egész(kezeit széttáró) Hiába gyártja le egy gyártó a világ legkomfortosabb autóját, ha nincs aki megvegye legfeljebb szalonokban tudja mutogatni.(kezeit széttáró) Lassan el kell jönni annak az időknek amikor a széles tömegek ismét vesznek fel hitelt egy autóért(kezeit széttáró) Nos 17 milliós autóért nem fog hitelt felvenni legfeljebb 5-.6 milliósért de lássuk be ennyiért már nincs autó legfeljebb dácsia(kezeit széttáró) Aztán majd kína beköszön olcsó özön autóval a nyugateurópai autóipar meg szaladgálhat a nyeresége után amit majd utol sem fog tudni érni a leggyorsabb autójával se 😂
Meg szebb!
Ugyanaz a modell?
Ja,mert hulladek,a tied is emiatt lett olcsobb.
A kinai jobb.
Sörnyitó nem?
Tehát akkor mégiscsak olcsóbb lett. 😆
Az DC te hülye!
Nem akarok tippelgetni, egyszerűen csak azt kívánom a Lacinak, hogy ne basszák át.
hát mostanába voltam retyó szalonba az a baj, hogy a kis dákó az 9+ millió lett(kezeit széttáró) azt nagyjából annyi lett a különbség, hogy az elején a jel meg a kormányon már nem dácsia feliratos, hanem az az egymással szembe fordított c betű(kezeit széttáró) Tulajdonképen a szpring a legdrágább dácsia(kezeit széttáró) A többi beárazásával nem sokat baszkódtak mert 6,5-7,5 között felszereltségfüggően kínálgatják a joggot a dusztlert meg a szanderót(kezeit széttáró) a retyókról meg nem is érdemes szót ejteni(szemeit körbeforgató) A megán elektromos az 22+ millió. De egy benzines családi komiért is van pofájuk elkérni 17 misit(fejét fogó) Most kijött az új klió bevezető áron 6 misiért kínálgatják a fapadot ami azért ugye már nem fapad(kezeit széttáró) De abból meg nem gyártják már a kombi változatot ami esetleg érhetne is valamit(kezeit széttáró) Ilyen formán ha új családi kombi kellene akkor egy jogger lenne a választás. 7,5-ért Ugyan az a kategória retyóból már egy tízessel hosszabb aztán tudásban meg minőségben nem nagyon van már különbség(kezeit széttáró) De lehet inkább úgy mondom, hogy az a nem normális aki most vesz új autót ilyen árakon(gondolkodós) Én 3 éve mostani klió áráért vettem tojota furgont(gondolkodós) Inkább azt kell figyelembe venni, hogy a most újonnan 7,5 misibe kerülő jogger 3 év múlva használtan lesz 4. Az már kiadható összeg egy újszerű családi kombiért(gondolkodós) Egyébként az új autókat fogalmam sincs most kinek gyártják(kezeit széttáró) Mostanába voltam 1-2 szalonba nincs nagy tülekedés értük amit meg is értek(kezeit széttáró) az a kis mozgás ami van az többnyire szervizes téma(kezeit széttáró)
Mit tippelsz?