Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ma nem láttam kék dobozost szembejönni, de az is lehet hogy nem vettem észre, ha még egy picit gyorsabban jövök akkor lehet alacsonyan szálló repülünek néznek
Nekem is , de igy sokkal kényelmesebb a VESZEDELMES.
Gyönyörű ez a moci! Bár nekem a másik fejidommal jobban teccet. Igy viszontegy állat erőgépnek néz ki!
Jaj bocsánat, ezek a reális valóságot tükröző képek, Szerintem annyira nincs lelakva
Én nem tudom miröl beszélsz, a motorom tökéletes állapotban van nagyjábol minden jó rajta, az elejét meg akkor is levettem volna ha nem csuszok el mert igy jó, igy élvezet vele a motorozás , és igy tudom vele elkenni a kicsi szádat ., ja bocs igy is.
addig jó míg van miből vásárolni,hagyd csak
Már én is mennék haza, de a zaszony még vasárol :@
Mennék már hazafelé...dolgozóban vagyok
manci29@gmail.com
Szia, megintcsak a segítségedet szeretném kérni.. egy e-mail címet tudsz íírni?
ha nem akarod írj egy üzit: chuckyoooo@gmail.com
Jah, meg az a díjat is, aki a legjobban leélte és a legtöbbet bukta a 12-esén...
Mivel is mérted meg? És mivel le van áttételezve, eléggé el lehet mászva. Vagy vettél speedohalter-t rá?
Már csak egy nyitott dobra vágyom "Menőkém" , és én fogom birtokolni a legerösebb streetfigterét az országban
megnyugtatlak tökéletesen pontos többször megmértem már
végsebességnél csal 6-ot
az elenyésző
Nagyon nem kell fékezned akkor majd, mert úgyis kb annyit csalhat az órád, h 260-at mutat 120-nál...
Hát elégsoik bogár szokot ráhalni a sisakomra egy egy ilyen menet alkalmával, muszály letörölgetnio öket néha.
ma Bicske után épp egy dupla előzés előtt amikor cibáltad a plekók, legalábbis úgy tűnt
Ma éppen hol fogtál el egyszer ha nem sietünk megis álhatnánk Pacsizni, na jó egyenlöre jó a mutogatás is. ha észreveszem 260 nál majd jól sürün rámvillogsz akkor ugyis beszarosdi kerszbetartás van.
csak mindig szembe jön velem és azok az arany telószárak csak úgy világítanak
Cső!

Elvileg 16. án ha jó az idő és kiadja megyünk a H ringre.multkor felsoroltad mikor hova mész ez nem esik bele?Most nincs kedvem visszakeresni : O))))
Ma,
kibaszottul bebaszunk
Hurrrááááá
mit leskelődöl mindig utána,he?
Gyerekek,jók legyetek,havat jeget ne egyetek.
Ez a Béla
Sziasztok

ma is láttalak /plekót törölgetni/