Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rosszul emléxel. Felrakjam a videót megint? Van bizonyíték rá...
Egyedül a dátum pontos, ez a pünkösdi hétvége, szombattól hétfőig, esetleg keddig. Falukban 50-60, kívül inkább 120 (100 a megengedett, meg mi már nem rohanunk annyira ). De az útiterv is rugalmas még ugye, és ha Brechtesgaden lesz akkor pálya Salzburgig, ott kb. 140-160 ahogy engedi.
ja , megint bentmaradt erika.
ez igy volt, igen, csakhát utána megtudtam hogy egy kimosott papirlégszürövel, nem nagyon tud labdábarugni, egyébként abban az állapotban is nagyon nagyon nehezen tudtál követni ha jól emlékszem, megelözni nem sikerült, és kihangsulyozom amikor leköptem a motoromat nem tudtam hogy beteg szegény. mostmár nem az ereje teljében van oszi, ugyhogy a név találó "EZRESVERŐ"
Jah, és a tempó? Városokban falvakban alap kint az 50-55, de városon kívül? 130-150?
Tetszik a dolog! A dátum pontos? Vagy még instabil? Mert lehet szabit kell kivennem.
A Horvátról ennyi fix amit írtam, az időpont meg a 3 fő úgyhogy jó buli lesz!
A másik tervben több az autópálya, az Brechtesgaden lenne, a Sasfészek megtekintése de még alakulóban a terv.
Korábban itt voltunk, ez egy elég jó szállás, innen Lavamünd (még nyugat fele) felé az útvonal kifejezetten motoros barát (motoros éttermek, szállások, szerpentin). Semmi nem fix még, de ha más nem lesz, akkor ez a cél és innen hamar elérhető pl. Klagenfurt Wörth-i tó vagy Szlovénia vagy amihez kedvünk van.
Ezelött is annak hívtad, aztán még is megettelek... Aztán leköpted, és azt mondtad, h másik motort akarsz...
Érdekelne ez is, meg a Horvát is. Írhatnál róla pár sort mail-ben.
Jó reggelt! Hát ezt nem tudom majd meglátjuk. Sztem. augusztusban Kunmadár esetleg...
2 napos na...máán írni sem tudok
viszont valami 1 napos ottalvósat ha szerveztek,vevő vagyok rája
Jön haza a Papa és szeretnénk már kicsit hármasban lenni,elvégre egy CSALÁD vagyunk vagy mi a fene úgyhogy mi kihagyjuk....vagyis megyünk majd Ausztriába de gyerekkel,kocsival...meg Horvátba is szintén gyerekkel,kocsival
Ezenkívül 07.16.-tól 07.23.-ig tervben van egy Horvátországi túra Isztriára. Szállást helyszínen foglalunk, ide 3-an vagyunk biztosan eddig egy GS 500, egy ZR7-es Kawa és jómagam. Az út itt szinte végig pálya, úgyhogy lehet hogy két csoportban mennénk, ha lennénk többen (kisebb és nagyobb motorok 1 óra csúszással vagy ilyesmi). A Horvát pálya díja a magyar matricához képes sok, de egyszer egy évben ki lehet bírni Szállást apartmanban tervezzük, minél többen lennénk, annál olcsóbb, úgyhogy ha valakinek van kedve, ne fogja vissza magát
Jún. 11-12-13 elvileg megyünk Ausztriába tekeregni, ha valakinek van kedve csatlakozhat. Tapasztalatok alapján szállás 20-30 euró / fő / éj -ből megúszható reggelivel. Benzinár adott, itthon sem olcsóbb, kaja a boltban szintén nem gáz. Eddig ketten vagyunk, két ZX9R, körzetünk nem az autópálya és a tempónk sem halálos (bár kifelé lehet pályán megyünk egy darabig, legalábbis itthon)
Szép napot!
Zorall lesz úgyhogy megyek
Ajajj , oszi tuod azóta rengeteg viz lefolyt a dunán. Fogalmazzunk finoman ugy, fel kell kötni a nacit ahhoz a gyorsulgatáshoz, nemhiába hivom "EZRESVERŐ" Pusztitónak.
Most nem gyorosulásban akarom megverni(mert bármikor menne ), csak meglesni hova fejlődött az a 1kerék mánia...
remélem is
de azért szeretlek szivem. ovatos duhaj vagyok tudod jól