Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szépnapot mindenkinek, a hétvégén GOURMET fesztivál a millenárisban, igy lehet pesten ragadok, ide viszont szeretnék elmenni.
Ki az a Béla!?A Tubi?! Amúgy teljesen igaza van!:-)
jaj ezek a pasik milyenek
A szinem már megvan hozzá
Ma azt mondta a Béla melóba,hogy a Gyurika olyan,mint a faszom:
-kicsi is
-görbe is
-büdös is
Majdnem lefordultam a székről
Jól van Fat Boy!:-))))

Jön még kutyára kamion!:-)Amúgy jól nyomja a gyerek!:-)De te rohadt messze vagy a Caramelltől!:-)
de jót motoroltam ma is
Emlékszel?
Emlékszel,amikor még együtt nyomtuk?
Én énekeltem,te meg táncoltál........
Én már akkor tudtam,hogy igazi tehetség vagy

http://youtu.be/eo0dTWzTKxg
ilyenek....engem is mindig rosszkor látnak
Basszus 1x kamuzom hogy lassan jövök akkor is lát valaki, nem nem áztam el azért is huztam ott meg mert elkezdett szemerkélni, de hála az istennek nem áztam meg.
akkor már nem is akarok mással menni
elvileg ma beígértem egy környei huligánnak hogy motorozni megyünk,az idő alakulgat bár nem tudom milyen lesz olyan 10 óra körül
tegnapi megázás asszem nem kellett volna,taknyos lettem mint állat
látod....
sziasztok

én meg láttalak is a 100-ason az Etyeki elág közelében, pont előzni készültél (kék Tranyóval )
Nem áztál el ?
oszi neked a 100as tempó nem azért kényelmetlen mint másoknak, hanem mert gazdag ember vagy és tele vagy benzinnel és képtelen vagy lassan motorozni, (mondjuk a mocinak se tesz jót) egyébként ma reggel volt az a bejövetel hogy ráérősen indultam nem forgattam 5 fölé a vasat elváltogattam nagyon korán 90-130as tempóval jöttem be, az üzemanyag visszajelzü szerint nagyon jól állok, 100 nál rátankolok majd akkor kiderül a pontos fogyasztásom, nemrégiben velencéröl 60 80 al jöttem vissza, akkor lement 4.5 re mondjuk az már tényleg nemnormális tempó egy 12essel, de a lényeg hogy nagyban függ a jobkéztöl mit is iszik a drága.
Majd mi elviszünk
Ki lettél közösítve?
szevasztok srácok?szóval leányzó ne is jelentkezzen?
Szevasztok Srácok !

Ha van valakinek kedve gurulni szóljon nyugodtan . Lábatlani vagyok, helyben nem ismerek senkit, így jobb híján egyedül szoktam motorozni . Jövőhét vasárnapig vagyok itthon, aztán legközelebb csak augusztusban tudok-e szenvedélyemnek hódolni :) msn címem : rajmi19@freemail.hu , nyugodtan vegyen fel akit érdekel a dolog . Én örülnék neki, szerintem nagyobb buli többen gurulni, nekem még nem volt rá alkalmam, hogy kipróbáljam .
További szép estét ! Csáo
Utasom biztos lesz! Megkérdezek még pár cimbit!
nekem ma sikerült "rommá ázni" de úúúgy,ilyenben még nem volt részem soha
Gondold át, a pontos indulást előtte pénteken beszéljük meg, majd akkor felírom ide. Ha tudsz szerezni még valakit (vagy hozol utast), hogy 4-en legyünk összesen, könnyebb lesz szállást találnunk, mert 3 ágyas nem igen van. De ez ráér indulásig
Jaja, ezért mondom.
A 120 körül az már jó. Akkor már nem lesz annyira ki a csuklónk.
A 100 nekünk is csuklógyilkos, de azért 150-nel nem szoktunk karcolni csak pályán.
Ja és nagyon sz*r idő esetén az osztrák túra elmarad, rommá ázni nem megyünk el.
Jólvan, megnézem hogy dolgozunk. Nekem a 100-as tempó eléggé kénylemetlen. De majd meglátjuk.
A Horvát dátum is fix, mindenki a 07.18-tól kezdődő hétre vett ki szabit, csak előtte pénteken vagy szombaton lenne az indulás a turnusváltások miatt.