Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Állat állat!

Mégegyszer gratulálok!
újra van autóm
Eddig úgy néz ki, hogy ZX9R (jómagam), egy GSX-R 1000 K8 és egy GSR 600. Nagyon nem sietünk, de azért nem 90
nem rossz bár sokat most nem tok menni
jah én nem vok ideges halál nyugodt vok
jahh ezt a szombatra tervezett választ már reggel 6-kor vágtad nem semmi
Igen, most meg mi van? mit idegeskedsz? csak az igazat mondtam
dikk
Megprobáltam.....Több kevesebb sikerrel. De ha leveszem teljesen a légszüröt akkor a legjobb de igy se jó. Ugyhogy minnél elöbb veszek egy bontott légszüröt és egy másik kipufogót.Aztán meg ami kell még.Mégegyszer köszi Gábor ha utánna se lesz jó akkor lehet hogy kereslek. üdv Rajmi
nincsmit
Köszönöm a segitséget! Megprobálom.
van az apósnak is egy 2ütemü cagivája és addig nem lett jó amig a gyári légszürő vissza nem került a 2ütemü gépeknél nagyon számit a levegő keverési arány is meg a kipufogó folytása is, pontosan ezért van benne a power szelep, de nálad nem azzal lessz a gond kell neki folytás a légsazürő oldalon mert egyszerüen besokkal a direktszürőtől. ha jól megtömöd szivaccsal természetesen ugy hogy a motor véletlenül se tudja beszipkázni akkor elvileg a direktszürövel is jó lehet
akkor viszont nem a powerel van a gond, vegyél a pink-nél egy benzinálló szivacsot, és tedd bele a direkszüröbe, hangolni kell ugyhogy lehet hogy nagyobb darab szivaccsal kezd, és jó lessz, ha nem vágod mit mondok akkor leirom részletesen
Most mentem vele pár kört lehet hogy a powerszeleppel van gáz mert ha hittelen odahuzok neki befullad de ha fél gázall megyek akkor tök jo. Üdv Rajmi
Ez powerszelepes! Azt mondta a srác amikor megvettem ,hogy elhagyta a légszüröt róla utánna rakot rá egy direktszüröt és azota csinálja..
nekem még a gyári van fent...nagyon nincs megviselve csak aszondták illő lenne cserélni,ez az ötödik éve...én nem értek hozzá
egy szavam se lehet a láncomra, mert 40ezret simán elment ugy hogy azért éln veretem neki rendesen, egykeró stb, ugyhogy tényleg jól birta.
láncszett nekem is kell hamarosan
kerékcsapágyak, kormánycsapágy, fékbetétgarnitura (az égető), és láncszett. szerintem erika motorjának az ára rá is megy, lehet idén már nem mocizok
mi történt?pont most hogy itt a jó idő?
hát én mostanság nem nagyon fogok motorozni, amint az ábra is mutatja