Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bocs a duplázásért, csak lefagyott a gép, de ugylátszik még a hozzászolást felrakta.
És igen jó rég voltam pályázni, ezzel a géppel komolyabban még sosem legutobb "bélával" nyomtam, éshát akkor is megállta a helyét a vas az ujjak között. remélhetőleg egy jóidőt fogunk ki és slickel is nyomhatom, te is tudod mennyit számit az utcai gumma, és a slic a pályán. na majd meglátjuk, egyenlöre legyenek meg az uj csapágyak aztán felhangoljuk a gépsast a ringre.
És igen jó rég voltam pályázni, ezzel a géppel komolyabban még sosem legutobb "bélával" nyomtam, éshát akkor is megállta a helyét a vas az ujjak között. remélhetőleg egy jóidőt fogunk ki és slickel is nyomhatom, te is tudod mennyit számit az utcai gumma, és a slic a pályán. na majd meglátjuk, egyenlöre legyenek meg az uj csapágyak aztán felhangoljuk a gépsast a ringre.
Látom a versenyszellem megmaradt, gyurjál csak, azóta nagyon sok viz lefolyt a dunán, és ne feledd eltömödött szar légszürőim voltak, amik azóta már K&N re cserélödtek a Böszmében,
Te még nem is voltál pályázni rendesen...
De, szólok amikor menni fogok, aztán jöhetsz.
Akkor kivegyem majd a tiltást? Bár a múltkor se volt kivéve...
Györbe viszem, ott tudok jó felnist...
Alig van zsugája a srácnak ebben a hónapban,picit elúszott a költségekkel...De össze dobhatunk valamit ha zsírosabb lesz az idő!
egyébként a közeljövöben összehozhatnánk majd egy menetet ugy mint a multkor, tök jó volt (lassan menni) bár igy halkan, azzal a 10 r el nyomtam volna egy racingot
Nekem is cserés az eslő, de ujjat veszek rá, mert kicsit szétvan már, viszont ezen a gépen fosok a használt gumitól, tudod én azért veretem neki rendesen, és az első gumi látfontosságu, de körbekérdezek, lehet a krisznek jó lessz hátra
Teve erika mondta szereztetek gumit előre,de ha valakinek esetleg kőne akkor itt van!Az értékek aljától értendők,nem a kopótól...

bridgestone bt015f
Üdv!
Nézzetek rá a www.motorhang.hu-ra!
oszi igérd meg hogy idén kimegyünk együtt a ringre, SZERETNÉM MEGVERETNI MAGAM, Vagy mégse
hajaj mit csináltál (kátyú) van pesten egy szaki aki megcsinálja tökéletesre
Neem, az zárt körű versenypálya, csak rátévednek néha autósok...
Megint meg akarod veretni magad?
Amúgy most nekem is pihenni fog. Üt az első felnim...
közuton 200 felett oszkár, enye benye.
Van aki dolgozik
ez igy van, de már nem sokáig , jövö héten bekerülnek az uj csapágyak, aztán JÖHET BÁRKI, ha érted mire gondolok
Az nem veszélyes. A megszokott áron megy.
Azért utcán is lehet élvezni. Pl Környe-Csákvár között 200+ ba...
Szombat reggel senki nem alszik b.sszátok meg....
Darabokban...
jó reggelt, igen én is a kawa napra tartogatom a ringes eseményeket, mivel KAWASAKI-val rendelkezem. És ez jó
Lesz Hring,15 rudi 3x 25 perc.A Hring lapján már kivannak írva az időpontok,bár nemtudom mennyire hivatalos de gondolom ha kirakták akkor az : O))

Én csak akokr csapok ott ha megeggyeznek a kawa estikről mert 15 rudiból mer elmegyek jerikóig meg vissza
Igaz az élvezeti faktor nem akkora utcán de....
Na milyen volt ott? Jó pálya?
Ha nem lesz Hring, én is oda akarok majd menni kanyarogni...