Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az ultrabrutál bélus is jöhet?
Holnap? Megyünk valamerre gurulgatni...
Már alig várom
Mindig menőzik, de majd jól letöröm a szarvát, mint legutóbb...
óóóó Gáborka te még nem tudod mire is vagyok képes és ne menőzz
Ooooooh, erasdrága, mi van veled turbót kapott a bélád szivem, itt most nem 160 180 ról szolt a dal, mi már a 3 as számrendszer határait feszegettük. Ha érted mire gondolok, na jó nem fikázom béládat, tudom hogy képes a közel 300as tempóra Huppssz miket is beszélek , csak sejtem
Azért mert még velem nem jöttél
Alsóörsre megy valaki innen?
Nos, ha valaki kedvet érez indulás holnap reggel 8 Környe benzinkút. A terv az időjárás miatt annyiban változott, hogy Szlovénia az úticél, ott jobb idő ígérkezik, aztán útközben alakul. Ázni nem akarunk, ha esik megállunk és keresünk szállást. Konkrét terv semmire sincs, spontán buli lesz.
Ez most menő? Az csak 122 lovas.
Még az Ati is megenné...
1098R-el már nem tudnál így szopózni.
Pedig szoktam, csak nem arra amerre te.
De már valamikor mehetnénk 1 jót!
Ebből látszik, h öregszel, és már a haverok motorjaira sem emlékszel. Nekem K2 van szívlámpás...
Hmm, ez fincsi volt, kár hogy nedves volt az ut 200 nál eltette a seggét, nem baj azért tényleg faszát mentünk, jól megy az a kis haccázas gratula neki.
végre valaki, akivel haladni is lehet
996 nem gyorsulásra való :)
Halkan jegyezném meg tegnap itt a városba mociztam, és a nyugatinál dekkolt pár gép, egy 996os csörgökigyó odaporoszkált mellém a lámpánál, huzgáta is azt az irdatlanul zajos masinán, ugy tudom az egy DUCATI, nagyon kikapott
Szerintem nyugodtak vagyunk mind2-en a nagy menet elött igy belerugdosunk egymásba , megcsipkedjük egymást, utána csak oszi lessz szomorú
Oszikám, téged motorozni se látni tesó, akkor hivj bárkit párbalyra ha te megülöd a vasat nem csak nézegetni kell hajtani is.
Már bocsánat de az a fejidom egy GSXR K5 1000-é, ha jol tudom te birtokolsz ilyen tipust,m JÓL TUDOM?
Nyugalom higgadtság
Így is mi? Hát az autópályán is én vertelek el, meg Győrből hazafelé is...
Mondtam, fel lehet pakolni, aztán gyere jelentkezni. Megint lenyomlak párszor, aztán majd tudod a helyed.
Ha ez szted szép, akkor izlés ficamod van haver...
Meg lehetett volna ezt igényesre is csinálni, csak az nem ennyibe fájt volna... Megégett hasidom, ami szarul áll rajta, mert nem odavaló, karcos dekni, gyári kipu, undormány fejidomszerű tákolmány...
Miért kellett egy olyan szép motort így szétbaszni...
krzs
Vétel!
Vettem!
Vége!
krzs
Olá
17-én,ha jó idő lesz akkor a Pannoniaringre szeretnék menni nyílt napra.16-án dolgozom.27-én szlovákiába megyek,ha jó idő lesz.
persze hogy nem mert itt áll a ház előtt

H-SZ-P