Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csá!

melóba már motorral megyek,onnan irány pest...14 kor végzek bicskén.Bicskei tamáska oda jön a parkolóba meló helyre
elképzelhető szfvárról is némi muníció,munkatársam zx10 bazsi is jön,tesóm is lehetséges kb ennyi a fejleméyn de pénteken szabadom van akkor letelefonálgatok mindent,majd rád csörgök mik a fejleméynek....CSOKIKA
én meg bringáztam :D
holnap is autózom arra,edzésre megyünk
szoliban voltam...lebuktam
Mi minden nap találkozunk Ma épp Környén láttalak 1 óra körül :D
mikor van indulás? mert én délig melozom....
Szombat citadella.....Csak szólok
semmi baj,de annyira hadonásztál,kezdtem aggódni
Hétfőn Slovakiaring
Remélem kurva gyorsan eltelik ez a hét
Addig is csiszolom a slovákomat.Pocsuvájtye Fánrádió,pozor vlak,proszim lámpicsku dopicsi kurvinyá
Jajj, bocs, hogy tegnap csak utánad integettem
Ehun-e
jól eltűntetek
jó izületekre,gerincfájdalmakra,de én ha nagyon taknyos vagyok,bekenem a mellkasomat,hátamat vele és úgy alszom,reggelre kutya bajom sok gerincsérves rehabos mind kéri tőlem a krémet hogy jobb mint bármi más
Oksi, majd egyeztetünk. 3 napig kentem vele, meg szedtem mellé fájdalomcsillapítót, és tök jó lett.. még esténként azért be szoktam vele vékonyan, de már tök jó.. csak finom az illata
örülök hogy helyrejöttél
pont szerdától dolgozom úgyhogy nem jó...de nem sürgős,majd egyeztetünk valami időpontot
Ügyesen a ma érettségizőknek!
Én is vizsgázok, bár csak egy kis Töri :D
Kata, mikor vihetem vissza a krémet? Már tökéletesen jól vagyok :) Szerda?
az sem rossz én fele füvet lenyírtam ma az udvaron,elég is volt
kölökzsúr lett volna
majd ha lesz felnőtt buli,szólok,oks?
Én motorolás helyett Nomadnál voltam bontani az új háznál. Szétszedtünk minden régi ólat, górét, meg kitéptük a földből a régi oszlopokat.
Kerti party? És én? Meg se lettem hívva, na szép...
puha, nyugottan térdelhetsz rá, vagy a cipőmre ha esik az eső
nesze neked kerti party elmossa az eső