Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

holnap reggel elautókázok Mosonszolnokra,ha nem reggel kéne mennem akkor motoroznék de én reggel még nagyon de nagyon tudok fázni
11...úgyhogy nem úszod meg
Hányádikán lesz keziccsókolom?
Mer 3-án osztálytalálkozóra megyek 17-én Pannoniaringre,27 slovakiaring.
júniusban lesz Császáron buli,gyüssz majd?megisszuk a pertut már nem kell majd csókolomot köszönnöd
Látom itt páran a NASA-nál dolgoznak mint rakétaépítő.....
Igen?

Akkor 1et nekem is tekerhetnél bááááá
na ja... bár amerre odafele hegy van, hazafele lejtő :)))
jó az,csak ne lennének erre olyan fene nagy dombok
én is szoktam mostanában tekeeregni :)
Június 4. ingyenes autóverseny a hungaroringen! jön valaki?
Kömlőd-Tata
tegnap sumákolás volt mert gyerekkel voltam,csak a derékszög kanyar utáni dombtetőig mentünk
merre szoktál bringázni? :)
vigyázok megígérem
tegnap voltam bicajozni,majdnem elütöttek na az még kellett volna..most hogy megint edzek,kettétörte volna a "karrieremet" mégegy bukfenc
Örülök,hogy újra a régi vagy Mámmá
Vigyázz magadra
voltam ma motorozni bibííííí és nagyon jól esett
Az elég korrekt ár! Na majd jól utánajárok. Csak ugye nekem a versenyzés nem nagyon fexik...még...
Hát előre fizetve volt 90 euro egész nap ami 6*20 perc+verseny+a végén volt egy óra szabad motorozás,és a transzponder is benne volt az árban.Biztos van pár órás jegy is motoros nyíltnapokon,de arról nincs infóm,hogy mennyibe kerül,de a honlapjukon bizos fennt van.
Telejesen korrektnek hangzik!
Vifil koszt? Napra van jegy? Vagy van ilyen pár órás időtartalomra is?
Nem, nem tudom. Én utcai gumival megyek pályázni is. Az én köridőmhöz az is teljesen jó...
Persze, az mindig megvan. Persze, csak mértékkel közúton...
Teve, ezelött is elmondtam. Súly/lóerő arány van. Az enyém 195kiló és 163 ló. Én beöltözve vagyok 70 kiló. Te?
Ha a fejed tetején ugrálsz akkor sem lesz gyorsabb motorod...
IGEN! Rájuk gondoltam én is!
reggelt. autosampont rá aztán a többit bizd a természetre

jó reggelt
jó időt annak aki ma motorozni készül,bár lehet nem kell ma kocsit mosnom
Én ezt ajánlom,én ide hordom hordtam,autó ,motor felnit is javítanak,és políroznak is.
http://www.kekvonal.hu/oldal/s...
Nagyon jó pálya,jó tapadás,eléggé gyors,a regisztrációnál tudnak magyarul,van gumis a pályán ,árulnak fékbetétet,meg karokat stb..
Tiszta,rendbentartott vizesblokkok,zuhanyzási lehetőséggel.Könnyű odatalálni is.