Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rookie versenyen 5. helyről indultam ,7. lettem.Megvan az egész verseny töltöm fölfelé.
Nagyon jól éreztem magam,egész nap szánsájn,nap végén egy óra szabad motorozás
Videót természetesen várok a szlovák kiruccanásról!

Ügyesen!
Jövő hét pénteken,azaz 13-án elméletileg kakucsra böllenünk...Még képlékeny az ügy,időjárás és egyéb változó tényezők függvénye,csak szólok hogy aki átérzi számolhat akár egy ilyen pénteki programmal.....

Üdv!
igen oszi holnap otthon lessz a teve
Szia,,
Igen reggel jön haza
Holnap otthon lesz a Teve Era?
ezt én írtam bocs
Coloplast sity
üdv, megujult erika mocija. ezért közzétenném.
XV. Mad Hooligans motoros találkozó és fesztivál

weblap

jegyelővétel
Akkor mi is megyünk a haverommal,ha valaki velünk akar tartani gyülekező 14-kor a Tatabányai omv kútnál. Köszi még egyszer az infót.Üdv:ZiZo
Köszi.
Jaja enyém a paripa a mester ajánlásával.:)
Most nézem hogy tied az egér volt motorja!

Zsíros : O)))
Ha jól tudom 4 kor gyülekező 5 kor felvonulás indulás....

Mi az előzőekben leírt menetrend szerint fogunk menni..Ha átérzed....
Sziasztok!
Hétvégén hány órakor van a találkozó a Citadellán?Végre szertnék(nénk) ott lenni.Üdv:ZiZo
Köszi szépen. tegnap jól sikerült az este ma reggel kicsit ködös a látkép :) Én csak akkor megyek ha jó idő lesz. Jó a bicskei Lidli parkoló. szép napot mindenkinek.
HAJRÁ!

Szerintem a Bicske körforgónál lévő lidl pl ideális találkozó hely mer t onnan nincs messze a melóhelyem,és a 2 óra is kb úgy lesz.. de inkább picit utánna mer mire beöltözök motor melegít stb....Célozzuk meg ezt a tervet,akinek van kedve az odacsapódhat BÁ!én első körös utassal leszek tehát a sebesség nem lesz észvesztő.....
Ha meglesznek a tárcsáim lehet ,hogy felmegyek én is :)
lehet, hogy még én is megyek...
Boldog szülinapot Tesó!
Odaérsz simán azt megint lazulunk egy jót :)
szuvenyir nyihaha nyekukucs protková

A kokot-ot se felejsd el...