Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A szegecs nekem nem lazult ki, mert iszonyat rátéptem. 8-8 szegecs van benne, nem 4-4 mint a Finsternél pl.
Lehet kapni zárt szegecset akár rozsdamentesben, de itt szerintem a laza illesztéseknél cicereg. Amikor piros fog izzani nem lesz ilyen hangja :-)
Bosal tényleg retek és ki is pereg.
2000-ért vágja Milán érden, csak meg kell rajzolnod.
Majer Gumiszerviz, Érd
Balatoni U. 80
2030 Érd
Pest
+36 30 567 0502
+36 30 448 6208
Én feladtam, nekem fúj az ki mindenhol, ha összerakom, előbb vagy utóbb a szegecsek lazulnak le, és azok cincorognak. A baj, hogy nem kapsz normális szegecset se.
Ahogy én hallottam valahonnan a leömlők felől jöhet nekem a hang. Elsősorban megpróbálom átmozgatni hátha jobban összecsúszik ha az nem akkor valami pasztát nézek rá.
Konkrétan híg,csomós zombiszar az állaga,és megszilárdulva is olyan nyomot hagy a kipufogón hogy smirglivel sem jön le.
De tömít míg amit gumis szemetet raktak a janodobnál alá az szart sem ért mert kifujt.
És lom idomos sornégyes a gép a fene nem látja.
A bosal nekem nem jött be. Gusztustalan cucc.
Kipufogó tömítő pasztát?
Bosal vagy miagány van otthon,szemét cucc mert ragad mindenhova és ronda,de tömít.
Erre én is kíváncsi vagyok, nekem is van benne valami cöcögő hang. Régen a saját sufni dob csinálta, biztos voltam benne, hogy rosszul van megtömve és lobog benne a gyapot és azt hallom. Aztán tettem egy teljesen más, nem-sufni dobot (jó nem Akrát, de normálisat) és az is cöcög. Volt aki nekem is azt mondta, hogy azért van, mert "falsol" a rendszer tömítettlenség miatt. Magamtól ezt nem gondoltam volna, kíváncsi vagyok milyen eredményt hoz a pasztázás.

Az viszont kérdés, hogy milyen pasztát nyomjak bele.
Ilyen lett, valahol még kifúj azért is hallani azt a ciripelő hangot. Összerakás után hallottam meg... Egyébként ezeknél érdemes valami tömítő pasztát használni?

http://youtu.be/A7yypaR_m_o
Engem Oszi, nekem pont ilyen van fennt.
K3-K4 1000-re érdekel valakit egy karbon sárvédő? Nem VTN, hanem rendes karbon. Nekem nem megy a motorhoz a formája.
Eredeti Suzuki.
Jah, és működik a dolog. Kösz
Jó értelek, meg köszi a felajálást is, de írtam, hogy csak akkor érdekel, ha gyári pozíció. Akkor az lesz a legjobb, ha várunk aztán elmegyek valamikor és odanézzük.
Hát hogy milyen pozícióban van az sajna megmondani nem tudom mert az enyémre nem lett rápróbálva. Amelyik neked jó, felőlem lehet posta meg személyes is, bár lehet nem érné meg postázni!
Peetsp kérdezte a kormányszarvat. Nekem végül is a K1 pár maradt meg, azt oda tudom adni, ha kell. Vagy bigoneoszinál lehet érdeklődi a verseny csutkákért. Esetleg eladja. Nekem nem tetszett, uh. Neki adtam.
Jászságban vagy! Rohadt winfón.
Szia! Renben, ha a gyári pozícióban van a függesztőpont. Mikor, hol? Én azt látom, h Jászságban vagyok. Kicsit messze. Posta jó, vagy május tája. Akkor megyek mithohoz, kerékért.
Jut eszembe Cápa! Érdekel még a lábtartó helyettesítő kipuf. tartó? Pár söré' elbótólhatjuk!
Van két vágatlan használt slickem. Nem tudja valaki megvágati? Sedu? (nekem Te közel vagy)
tiltsd le és örökre meg van oldva.
Jó hogy! Gyémántfejes volt, csak az levetettem, mert karcolta a tankot. Most sima cápaporcból van, így csak horpasztja.
Kincset hordol a gatyában!
Nem hülye gondolat, régebben egyik osztrák adón volt egy riport egy csókáról akinek motorbalesetben odaveszett szerszám. Hát szar ügy
Kinek mi az értékes. Én pl. Shark sisakot hordok, meg egy Shark szupenzort, a nagy fehérnek. Az nagyon értékes!