Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hihetetlen hogy nem kanyarodik magától
Ugy latszik ezek a bömbisek ilyenek. Àllìtólag egy ismerős is elfelejtette bevenni a kanyart az s1000r- rel. Elszallt mint a győzelmi.
130-nál füvezet be a bömbis
Pedig be sem sokalt nem értem mé rakta ki a ződre
Prezi bazmeg ezekbe a videókba mért vannak zőő ődre festve a suzukik
BMW S1000RR -ész nélkül törés a vége

http://youtu.be/A91P_GECzgY
Könnyítették, könnyítették. Könnyebb, gyorsabb, ropibb!
állásában széttört darabokra?na neeee,kurva gsxr-t hogy huszon akárhány év alatt nem tudták megcsinálni rendesen...

lehet nekem is azért áll furcsán a gép a garázsban?lehet eltört,nem bírta az emelőn a lengőkar és letört?!
Nahh végeztem! Kicseréltem a mocim vázát mert ropira tört álló helyzetében, leemeltem egyet a polcról mert rakásban hevernek a tartalék vázak.
A zx topikban hangzott el egy ilyen felvetés, hogy azért nem fórumozunk mert mi ilyenkor télvíz idején vázakat cseréljük!
Megafaszomat..a zx9 egy szar..
Tőled segitséget? Nanekurjálmárki
Erre gondolsz?
Még jo hogy remegtem.meg akartam dönteni a 2.10-es csúcsot..te pedig asszem a 2.09 -et
Meg hószállingózásban 2 fokban...
Mondjuk délutánra jó idő alakult..lett is vagy 6 fok.
meg ott pitiztél hogy :figyu predi,mutassál már pár trükött ,mert ez a szar trágya kawaszaki nem megy,ezelőtt zx9 volt deaz még ettől is szarabb,neked meg itt ez a csodás gsxr,lécccci segíts!
ja,amikor remegtél egy pályanapért mit te nyomelem?!
Ez még akkor volt amikor a 12.500-as napijegyet 25.000-ért akartad adni.vannabbolnaz időből pár képem meg vidim,de nem taglalnám.mindenesetre a házi kókány dob szépen széjjelbaszta az uj hátsógumit te béna fasz
azok.mind az.
Bénák...
valami föld úton lehettem előtte,nézd a hátsókerekét tiszta por
még hogy tömegmotor. a külső vagyok pályázás kezdet
mondjuk ez a gixer váz tényleg nem bírta
hengerfej.
Nem csak a te gixered ilyen, nyugi!

Had segítsek nektek! http://www.minositetthegeszto....
így így.
de kihívás nem érkezett!nagy pofa az van(tisztelet a kivételnek)de mögöttes tartalom az már erősen kérdéses! szánalmas némelyikük! videokat keresgetnek.... kis buzzancsok!