Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Biztosan van weboldala is,de én nem tudom megmondani a címét. Mi véletlenszerűen találtunk rá egyik éven amikor a louis-ban jártunk! a kis Louis-tól 1-2 km-re van a zweirad Bécsben az autópálya mellett. Amúgy kurva drága hely,de ilyenkor késő ősszel,télen mindig vannak kurva jó áron szerkók (kifutó modellek)! Általában Dainese teljes tárháza. A sajátomat is ott vettem elég jó árban! De vannak ott motorok,csizmák és egyéb felszerelések-kiegészítők!
10.000.?
Biztosan kimaradt egy nulla....
Mikor voltál a superzone-ban?
Nem azt mondom,hogy gagyi a Berik,csak azt,hogy jobb a Teknic...
Hol van az a bécsi leárazás? weboldal van?
Itt van jó árban Bőr ruha Berik 10000Ft igaz 2007-es modell de van minden színben.
Frankó lenne,de nem jó az időzítés! Holnapra már van programom,ami nem áttehető sajna,meg kora estére haza is kéne érnem,mert fél 7felé jönnek értem,céges vacsi lesz.
A legutóbbi szerkó(fehér) amit küldtél az valóban tetszetős darab,a szürke viszont nem az én világom! Ha veszek akkor valami komolyabb márkát! A Dainese nagyon bevált nekem,lehet annál maradok mégis csak. A Berik meg egyszerűen megtetszett,de nem hinném hogy olyan gagyi volna! Lehet Laguna Seca lesz a végső döntésem,de majd még elválik! Bécsbe vannak most jó leárazások a Zweiradban,ott szoktak komoly Dainesek lenni. Meglátjuk!
Rövidebb kirándulás is lehet,több idő marad a pofázásra....
Autópálya kihagyható,lehet kertek alatt is....
Nincs még útvonal,holnap reggelig kitalálunk valamit...de ne izgulj,én is csak a minőségi utat szeretem,nem térünk rá semmilyen turista jelzésre
Egy javaslat mindössze,amit én szívesen bemotoroznék...
Budaörs-Csesznek-Tihany-Budaörs 300km
merre lenne amúgy a túra, mondj egy útvonalat, meggondolom.
asszony valszeg nem enged el :)
ez a ruha faszán is néz ki,nem berik minőség,az ára is fasza,de ha kéne is,róla ma már faszán lecsúsztál /kifutó termék,mérethiány/
Fehér-fehér......
vegyél ezüstöset,az is passzol a gépedhez
Kicsit kimozdulhatnál te is a levegőre
15-20 fok....még a gumik is túlhevülnek
holnap tavasz? Az még nem odébb van kicsit? Vagy ilyen sokáig aludtam? :)
Holnap,a tavaszra tekintettel,én és az Oszi papa gurigázunk egyet,nincs kedved bandázni?
Én pesti, Oszi komáromi, amint látom bele esel a vonzáskörzetbe.
Szerintem valami kirándulás jellegű, asszonnyal a hátunkon motorozás lesz, pontos cél még nincs....
Esetleg ha valaki még jönne,szívesen látjuk....
A zx10-zel nem sokat mentem, az 7 körül elment.
Úgy látom úttörő leszek a gixer fogyasztás csökkentésben.
Furcsa, hogy modern motor, pillekönnyű és sokat eszik.
A zx9-em volt a rekorder (karbis, 2002-es), folyamatos 180-200 között 6 litert evett. Sajna se fék nem volt rendes rajta, se kanyarodni nem lehetett vele.
Egy Z4-et nem tudtam visszaelőzni (272 vmax) és egy kicsit bosszús lettem. Nem tudtam többet faragni a Z-n, nem sokat kellett ráfizetni egy fiatalabb és erősebb motorra. Ráadásul új gumik, új lánc van a gixeren
Fain a ruhád! Én is ezzel szemeztem,de már nincs nekik fekete-fehérben 54-es méretű,csak pirosban,szóval egy másik után kell néznem. Amúgy kényelmes? Mik a tapasztalatok róla?
Nálam egy tele tank után répázás esetén (ami 200 feletti sebességre értendő) 120 km-után villan ki a tank! Abban az esetben ha 200 alatt tartom,akkor elmegy 150-60 km-t a villanásig+ tartalék!
17'' PVM kerekek eladók + féktárcsák+ lánckerék
+gumi (ajándék )
Gyári pufogóval,szinte mindenhol hatodik fokozatban,túrázósan közlekedve, kb 7.5 l volt amit evett,ez alá soha nem ment.....de a mostani sem.
Nem tudom mennyit eszik a többi ezres,ez ennyi.....
Mizu Csávó!Gixeres lettél?Hova lett a kava?Azt mondtad nem kell többet sportmotor a Zx10 után.
Az első utamon majdnem tolni kellett, mert pestről nem értem volna el tiszaújvárosig se, ha nem lassítok le 90-re az utolsó 20 kilóméteren.
Az élmény része megvan, de konstans 160-nál ne egyen már 8 litert. Amikor 10-et mértem akkor se forgattam agyon, nem mentem 220 fölött.
Sok, van viszonyítási alapom, nem ez lenne az első sportmotorom.