Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello.Tudna valaki magyarnyelvü szerelési utmutatot gsxr 1000(k5)-höz?Választ elöre is köszönöm..
Eladó Suzuki logos, GSXR feliratos tankpadok:
http://www.agomotors.hu/websho...
na... hogy beindult ez a topic
nem hiába használnak egyre többen pay-palt, amerikában szinte mindenki...
de ahhoz nekem számlát kéne nyitni(számlavezetési díj)+dombornyomott kártya(éves kártyadíj), meg még ki tudja milyen lehúzások....(csak 1 eurószámlám van, nincs számlavezetés, kártyát meg nem kértem )
nem hiába megy a fizetésem is más számlájára belőlem nem gazdagodnak meg a bankok, még a megtakarításomat is levettem, olyan minimális kamatot adtak... (inkább kiadtam uzsorakamatra )
ötletes.. nekem speciel 8 csillag...:D
Igen. Bár gondolhattál volna egy csomó szóközre is.
1 28
de ez azért jó mert annyira egyszerü hgoy senki nem gondol rá csak én
kb...
Ne hidd, h a Paypal egy olyan jó dolog. Az is igencsak elhúzza a dolgokat, mielött visszakapod a pénzedet. Ha visszakapod, mert nekem volt olyan amikor nem kaptam...
123456789987654321 ?
Ezért kell olyan hosszú jelszó mint nekem...
Amúgy tényleg figyelni kell ezekre mostanában.
Az bukósabb dolog lehet.
asszem előétel.. :D
Az valami kinai specialitás?
Mindent csak paypallal szabad megvásárolni, akkor nincs ilyen gond.
Ez cumi ilyet, akkor majd rendel valaki más nekem.
Én a tőzsdével jártam ugyan igy.
csak óvatosan az ebay-el...
látszólag probléma nélküli licit, megvan a termék, fizetsz, majd jött az ebaytől a levél, hogy 3dik személy hozzáfért az adatokhoz...
valszeg feltörte az eladó "ebayét" felrakott olyan termékeket amik persze nem is léteztek, én 1et megvettem, elutaltam, gondolom a csaló számlájára, most várom hogy küldjék, a nagy semmit...
utalást visszavonatni nem tudtam, ez nem pay-pal, próbáltam a rendes eladót megkeresni, de már törölték a terméket, így eltünt az én oldalamról is, ezért aztán senkinek nem tudok írni...
majd lehet írok ennek a magyar ebaynek, ők hátha mondnak valami okosat...
buktam 7 tanknyi benzint...
Már végig nyálaztam.
Többet is találhatsz, ha külön keresel az angolon vagy a németen...
Egy rakat dolgot találtam k7 hez ocsón.
Hát ez az oldal sem ér semmit. Össze vissza keres...
Hali!GSXR-1000 K-5 1000-Kmt használt gyári kék-fehér idomgarnitúra eladó,ha valakit érdekel.Elérhetőség adatlapon.Szép napot!
PVM 17'' első és hátsó kerék.
féktárcsákkal + 1db 44 lánckerék
Kompletten: 1.250 EUR
Összehasonlítás,- új ár és adatok a PVM oldalán megtalálhatók.
Adatlapom alján!