Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igazad van, majd iphone-al lesz tele a fiók :) Most nézetem, a tv-m már 130-ért is vehető... Az 550-es széria is 155ezer csak..
Ey GS-el Beléptem az iPhone clubba
Nokia már van egy pár a fiókban,mind használható,annó drága telefonok voltak,most 10-15 ezer max az áruk,nem kell több....
Nekem iPhone 3-am volt, most iPhone 4-em van, de sztem király teló.
Soha nem volt vele semmi bajom...
most 55ért lehet találni /3g 16gb/ szerintem ez nem sok érte
az a telefon,amelyiknek nem megy le az ára,az a 10.000. forintos kategória.
Ha már veszek,akkor valami jobbat,sokáig megmarad
Az enyém mult héten halt meg...
Köszi!
figyi, azonnal lebeszéllek róla. fél év múlva fele árába fog kerülni, ráadásul amit iphone-ra költesz költheted tv-re is.. Egy telót pár napig nyomogatsz és megunod, a tv-t mindig nézheted..
Néztem persze!
Annyit nézegettem a telefonokat,hogy ha már te nem tetted,majd én veszek egy iPhone-t
Hát ezen beszarok világítós bukógomba amcsiknál
ha a link nem jó: item number: 220682124518
én tavasszal meghirdettem 1misiért, de egy telefon sem volt rá....
nézted?
Hello! Érdeklődnék hogy K4-est mennyiért lehetne reális áron eladni? Motoromba számolnám be és tudni akarom mennyi az annyi. Előre is köszi.
Boldog Szülit Haver!
Gixxergabi!
Köszi de az már van.
én meg tudok neked motoremelőt...
Ha gondolod van rá pályaidomom óccsóééé lámpástól.....
Szia gurkesz_4444!
Igen, van rajta gyári kormányteló. Nekem fém fékcsövek vannak az első fékeken, és nincs is gondom, ha meg kell állni. Amikor kiadták a K5-öt egyből beleszerettem, a vonalvezetésébe, a kompaktságába, az erejébe, a kipufogójába,... stb, sokáig lehetne ragozni!
Ha küldesz email címet el tudom küldeni a műszaki leírását, fényképekkel együtt, ezt kb. majdnem kívülről tudom, mert ameddig nem volt, addig ezt olvasgattam, hogy milyen jólesz egyszer...!
A télen sok mindent szeretnék változtatni rajta, kicsit belehabarodtam a pályázásba és lehet, hogy új ruhát veszek rá, meg gumimelegítőt, meg fogaskerék áttételezést is, meg .... amire lesz gempa.
Közútra több mint tökéletes, szerintem. Voltam túrázni is vele, lazán, csapatban = szuper. Ez egy igazi adrenalin bomba!
Ha teheted, ne hagyd ki!
Üdv
hello!

gyári computert keresek
11-kor indulok gyöngyös felé, ha van kedve valakinek....
Nekem ne mondd....
Mi van a mai motorozással? hideg van mint a dög
Ti másodpercvadászok
Ha ki is jutok egyszer, az a fasza, minőségi motorozás miatt lesz,..... a versenyzésből mindig csak a baj van
milyen elektronikát keresel? PC3 USB-m van eladó....
Igen...huszonéves motorosmultamból kiindulva én is azt hittem...
Aztán rájöttem ,hogy pályán nem én vagyok a Jani.
ki kéne már jönnöd egyszer pályára is, ott mégjobban éreznéd