Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

huh, elég nagyok akkor a telefonköltségeid.. Én is fizettem már telefonszámlára 25-30 ezret is, mivel a párom napi 4 órát telefonál átlagban. Nem vicc, tényleg. De sikerült megoldani a problémát egy olyan tarifacsomaggal amivel 5 szám ingyen beszél, szóval a nagy része letudva. Neki is van céges mobilja, így a munkaügyes telefonok is megoldva. Az egyéb hívások meg mehetnek a lebeszélhetőségből, így nagy mértékben csökkent a telefonszámla..De ezt csak érdekességképp hoztam fel, mindenkinek más a telefonálási szokása..
jó pénzért természetesen :)
Gondolom érti a dolgát!
Fain!
akkor nem gs....ez így rendben
Ő a szerelőm
Mondd ,hogy Ő a hugod! És csak véletlenül került oda mikor fotóztad a vasat.
Íme a bizonyíték, ezt én adtam el
http://www.vatera.hu/apple_iph...


van villáskulcs nélküli is, de azt nem ide rakom fel
jaj már
az én kipufogómból is jön a füst, meg a gyáriból is....
Tutis!
lennél a pénzügyi tanácsadóm?
de jó az a kerékkulcs
olyan kép nincs,amin nem takar ez a csúnya vasdarab?
dehogy adtad te azt 55ért, most 85 gs legolcsóbb hírdetésben
35 ért vettem a 3G-st ugyanígy 2 év hűséggel. Fix 10/hó nettel sms-el, beszélgetéssel.
de nekem akkor is 10 ezer körül volt a számlám amikor nokiám volt hűség nélkül
sajnos nincs céges telóm amiről ingyen beszélnék

na most már befejeztem az offot, mégegyszer bocsi

kárpótlásul
nem releváns mert amit én telón megspórolok elköltöm motorra
Szerintem akkor irjunk a modinak, hogy szeretnénk nyitni egy ,,Ki spórol többet" topicot.
okés, de mennyiért vetted a 3gs-t? Illetve szerény számításaim szerint a 80 ezres 4-es re is még rádobsz 240ezret..Szóval 2 év alatt 320 ezer forintot költesz arra hogy patent telód legyen. Neked kicsit soknak tűnik.
Az én telóm is tud gps-t, wifin netezni, msn-ezni, blabalba, de mégis csak 31ezer volt.. Előfizum csak 2500, amit teljes egészében lebeszélhető, de nem szoktam lebeszélni mert a családban 5 telefonszám ingyen beszél egymással, mást ha hívok akkor cégesen hívom (azaz ingyen)
de ha nem lenne céges, akkor is max 3-4 ezer lenne a havi költség. Szóval 2 év alatt csak 100ezert költök telóra, a többiből mondjuk veszek egy laptopot, ami többre képes bármelyik telónál. És még mindig marad pénzem ha a 320 ezerhez viszonyítjuk.
Persze mindenki azt vesz amit akar
Én 55-ért adtam el a 3G-st 2 év használat után hibátlanul. Sosem volt semmi baja. Sosem voltam telefon buzi, de anno az öcsém meggyőzött róla h vegyem meg nem fogom megbánni és most újra csak iPhone-t vettem. Netezek, telózok, Msn-ezek, róla és a 4-en már komoly GPS van hanggal. Túrázásoknál is jól jön a kis helyen elférő GPS.
A 4-et vettem 80-ért 2 év előfizuval 10ezer/hó netezéssel telefonálással, TV-vel együtt.
Mielőtt nem volt előfuzum is 10ezer köröl fizettem számlát csak telefonálásért...

Bocs az offért
A jó ár 20ezer forint lett volna
....de persze ha egy fékrendszerről lenne szó
hát nézegettem az árakat, az hogy Te jó áron megfogtad az nem általános ár. Az átlagár szerintem olyan 70-90 között van álapottól és memtől függően..
Kivagy az iPhone áraktól!
Tudod mennyiért adnak egy fél éves 3gs-t?
Nem vészes,mindenki a 4et akarja már
drága telefon mellé drága tv-t nehéz venni :)
Tévén is bukok,a jelenlegin kb 200ezret,ha el akarom adni
Néztem én is mi újság,de megszokta már a szemem a 117est,ennél kisebbet biztosan nem vennék,az meg nem 150ezer
összesre márkára

érteeeeed!
Margit,noormáááális?
Ne félts,nem újat vettem...csak újszerűt
Ez a hang dolog nekem is új,semmi különöset nem tapasztaltam....
A telefonon bukott pénz pedig az összesre márkára vonatkozik,ez nem iPhone függő

Vegyetek Teknic kesztyűt!
Ezen is buktok
nem nem tudsz, csak szinte már botrányos a hangminősége, erre sokan panaszkodtak. Nálam is volt pár napig 3gs, hát eléggé gyegusz volt a hang minősége. Nekem telónál pl sokat számít ez a szempont, mivel legtöbbet telózok rajta. Meglepő, de én a telefont telefonálásra használom leginkább :)
Én nem vagyok telefonbuzi, pont leszarom a "gyorsanmegunósdolgokat,, rajta. A képernyőről csak annyit, hogy kb 50 szer repült már az enyém, mire betört az alőlap és pokhálós lett. De ennek ellenére még mindig müködött 1 évet. A legjobb telóm volt, és eztán se veszek mást! És amikor a balesetibe döglöttem kurva jó volt ,hogy tudtam rajta fórumozni, a nem kicsi kijelzőjén! És miért ne tudnál róla telefonálni?
Mondjuk én iphone-t nem vennék semmi pénzért, az a legnagyobb bukás, egy új telóért 200ezret is elkérnek vagy többet, aztán adhatod el 50 ezerért.. Csupán 150 ezret buksz egy telón. Persze ha használtan megveszed akkor kevesebbet buksz, de nem ért figyelembe venni azt a tényt hogy az iphone-ok nagy részén van ártalmas szoftver, ami adatokat lop, esetleg külföldi számokat hívogat. Nemrég néztem ilyen kimutatást, ha jól emlékszem 10 telóból 8-on van valamilyen gázos szoft.. Ráadásul egyre több kártékony szoftvert írnak iphone-ra.. Aztán ott vannak a konstrukciós hibák, szóval elég gáz telefon az iphone szerintem, telefonálásra szinte alkalmatlan, sokan panaszkodnak rá, képernyője szeret szó nélkül eltörni, stb..sorolhatnám a hibáit..ezért pénzt kiadni..hát én nem nagyon adnék.. :) De persze van előnye is, sokmindent tud, főleg olyanokat amit megunsz pár nap alatt :)