Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló mindenki!gsxr 1000 k3-k4-re Első lámpa eladó
Jobb felső fül és a kettő alsó hiányzik!Üveg karcos.30.000 huf
Hello,
Nem valami sokat. Marha gyorsan kopik, de addig tapad is rendesen.
Viszont szokjál hozzá a mászkáló hátsóhoz ha ezt rakatsz hátulra. Én nem éreztem stabilnak.
Hi!
A Bt002 mennyit bírt?
Mivel hogy már én is gixeresgyerekvagyok....gondoltam ide is felirom!
Szép estét! Jövő7en szombat vasárnap egy kis szlovák turÁra gondoltam! A tura teljesen improvizàlásra vár.
Mindenkit szeretettelvàrok
1.) Gáborxxundefined
2.) Atix (most akkor nemlengyelbemegyünk?)
Van egy megviselt pályaidomom K5 ezerre. Ha valaki ugy érzi.... Jó kép lett! Gratula!
Margitka? :D
A nap képe ismét egy magyar....
Ki lehet az?
is-is
A kép tetszik,vagy a motor?
Valahogy ezt találtam a mai nap legjobban sikerült képének,ezért osztom veletek.
...nem csak te szereted nyomogatni a fényképeződ!
Istenem, de szép! Ilyen lesz a következő GixxeR-em.
Sziasztok!
Jó lehetőség motor tárolása télire olcsón, biztonságos helyen:
Téli motor tárolás

Köszi a figyelmet
Sziasztok

Van itt két eladó kipufogóm.
Akrapovic carbon GSXR 600 750 1000 négy csavaros bolt on. Ár 65e Ft
Leo Vince Factrory full titan(nem sima evo) Gsxr 1000-re gyári leo vince összekörő csővel Gsxr 1000-hez k1-k6
Semmi extra,csak annyi,hogy a Suzuki felirat helyett GSX-R-el kértem! Nem volt más kívánalmam.
Igen, 2 darab hátsót vettem ennyibe. Ezért mondom, h egy D211 vagy egy D209 is csak 5000-ret bír ki. Nekem meg ez a két hátsó minimum 15000-ret...
gondoltam,hogy nem egy!
2 db hátsóról van szó?
És mennyi időnként cseréled a gumit? Én nem 4-5000-renként...
Legautóbb a SportAttack-el 11e-ret mentem el.
Persze most hátsó gumikról beszélünk.
A két gumi 60 nem 1. Sztem ez jó ár érte. Itthon ez kb 70-80 lenne...
Tapadásra igen, viszont futásteljesítményre a D211 és a D209 sem ér utol 2 gumit. Ezekre az utakra meg bőven elég a SporAttack meg az M3 minősége sztem, mert ha van ahol jó is az út, az max 20km, én meg 150km alatt nem igazán szoktam motorozni...
Remélem is, h tetszeni fog.
Először azt hittem a szobában tartod a gépet
Otthonos garázs,látom gumikban sincs hiány
Az a felnicsík mintha vastagabb lenne mint az enyém,valami extra változatot rendeltél?
A Busára, ami kevésbé mozgékony biztos jó hatással van a D211,ami hegyes profilú. Plusz emeli a farát, mert a gyári 190/50 61.5 cm magasságával szemben, a 190/55 újonnan majdnem 66 cm. Az én K5-töm pl egy Pirelli Dragon Supercorsa SC-től ami kb 7-8mm-rel magassabb (pedig ugyanúgy 120/70) mint egy utcai Pirelli diblo Corsa tök idegesen csóválja az elejét hosszanti úthibákon.Irányváltás viszont pengeéles vele.
Én azt hittem valami rendkívül olcsón találtál gumit!
60?
Tényleg,miért nem GP Racer?
mármint az M3. . .