Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem anno olyan lustává tette a Hayabusát, hogy minden bizalmamat elvesztetem benne. Aztán Brian segítségével felfedeztem magamnak a d211-et. Amíg gyártják nemigen fogok mást tenni a motoromra. . .
Sziasztok vagányok!
Ha van valakinek elfekvő füst színü puig veseny (bubis) plexije,meg üléspúp(lehet karcos is),akkor érdekelne.
GSXR1000 K3-ra kellene.
Csakhogy sem a SportAttack, sem az M3 nem említhető egy lapon a D211-gyel, tehát az ár összehasonlítása máris felesleges (De akkor még mindig ott van az új D209GP-Racer 59-ért ami szintén jócskán übereli a két gumid)
Amúgy az M3 tetszeni fog neked, ha a SportAttack tetszett, sőt szerintem jobb is lesz
Jah, tudom. A SportAttack tök bejött, M3-at meg még nem próbáltam, és azt mondják, h frankó gumi. Ezek új gumik ám. D211-ből meg egy új 60...
Annyira nem is.

Elsőnek lesd át az összes biztit. Ha jók, akkor összes csati széthúz és összedug. Aztán ami lehet még sztem:
Van benne egy dőlésszög érzékelő(TIP OVER SENSOR). Az nekem a segédvázra van felfogatva. 43fokos szögnél bármelyik irányba elmozdítva letiltja a gyújtást. Lehet a segédváz cserénél ezt nem jól vagy nem raktátok vissza.
A hülye sípoló hangja megvan neki amikor ráadod a gyújtást, és megmozgatja a szervomotorokat, meg a benzinpumpát?
Az egyik ilyen, a másik olyan 60-ért Te tudod....
Sportec M3-at, meg Sport Attack-ot. A kettő akciósan 60-ból megvan.
Mit vettél, ha szabad érdeklődnöm?
Nem még nem. Pedig már nincs minta a BT002-őn...
Bizony,észnél kell lenni! Amúgy nem is élvezhető már annyira a motorozás,annyira hűvös van! Én már el is tettem télire! Nagyvonalakban készen is van,már csak apróbb munkálatok vannak rajta. Még egy kis polír,aztán le is ponyvázom! Télen még meglepem egy gombával azt cső!
bükk megjárva kár hogy tiszta falevél meg por volt...
benzinnyomás van, és az injektor?
ááhhh..... inkább vidd el szervizbe
lehet hogy valami kis hülye megoldás, biztosíték vagy ilyesmi, csak ők már találkoztak, vele és 2 perc alatt megoldják...
Ezeken kb 100 szor végigmentem...asszem megőrülök.
nézd át a kábelezést, mert ha segédvázat cseréltetek akkor azt ott megbojgattátok...
végiggondolni, hogy mit csináltál azóta hogy működött, és végignézni azokat a helyeket...
Na és persze sziasztok!
Bigi! TUdsz erre valami okosat? Asszem Te nagy szaki vagy...

Szükségem lenne egy jó ötletre, mert én már kifogytam. Van egy K5 gixxer ezer pályamotorom. Augusztus közepén volt utóljára használva. Azóta volt rajta segédváz idom, stb cserélve, de beinditva nem. Ma rákerültek az uj idomok, féktárcsák, stb, meg minden ami kellet. Igen ám......de beindulni nem akar. Álló helyben elromlani ugye nem szokás, tehát... Fujtunk be a légszürőházba motorinditó sprayt, ekkor járt is...de amint a spray-t elégeti azonnal leáll! Az üzemanyagcsövet néztük, nyomás van benne ,tehát nyomja a benzinpumpa a cuccot...Gondoltunk még elektromos dologra, de semmi rendelleneset nem fedeztünk fel rajta.
Tehát ha valakinek van ötlete az kérem bombázzon vele mert keddre szükségem lenne a vasra....
THX
nem lehet már huligánkodni, hideg az aszfalt.
Ez van!
Aztán résen legyél,ne a híradóba lássalak este
sajnos később meg nekem nem jó..
Korán van az nekem....
kb fél 11kor eger-felsőtárkány-lillafüred. oda-vissza vagy 2-szer
kivel,mikor,merre?
gyertzek a bükkbe. megyünk holnap szezonzáró kirándulásra
Holnap délután guriga? 2től ráérek....
Gumid megjött már?
Lassan itt a tél...