Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Morzsi,
Láttam Győrfelé ahogy mentetek. Vagyis ott álltatok Komárom után, mi is Győrbe mentünk épp. Aztán az egyenes végén meg mi álltunk meg dobni egy sárgát, akkor meg ti mentetek el...
Nincs még, a rák enné meg...
Szia Oszi!Igen ott,de csak villámlátogatáson,mert előtte mentünk egy Esztergom-Visegrád-Dobogókőt,és kicsit megcsúsztunk időben. Megejtettünk egy gyors felvonulást,oszt irány vissza Csesznek . Pendrive megvan ? Csá!
Hello mindenkinek!
Ha van vkinek az ismerettségi körében k7-k8... Gsxr1000 vagy R1 vagy Zx 10 csak 2008tól eladó az írjon kérem!
üdv

k1-k2 első, lehetőleg fehér felnit keresek. elerhetösegem az adatlapon.
kátyumentes utat....
Ohh, bakker, szólhattál volna. A legjobb ilyenkor az sms, mert azt ha megállok látom mivan... Na nembaj, legközelebb gurulunk 1et ezért is...
Komáromba jártam,megnéztem ezt a ramazurit....
Láttam kerestél Cimbi telón...
Mi a helyzet?
Morzsi, láttam ott voltatok Komáromban!
Sziasztok! gsx-r hátsó dob 4-csavaros 35cm,valakinek 35000ft?
Köszi.Megprobálom.Sajna ez lehet a gyengéje ennek a tipusnak.
pillanatragasztó
én belenyomtam egy tubussal
nekem is az egyik tökröm lötyög,s egy kis müanyag darab le akar válni belöle.Milyen ragasztot ajánlanátok.Ha tudtok infot megköszönném.
...szombat?
Motorozni biztos nem megyek,sok a rendőr,nekem meg mintahiányos lett a gumim,csak jövőhétre tudtak bevállalni cserére
Szia Mizsi...
Áhh, nemhiszem. Elég messze van nekem az, aztán inkább elmegyünk valamerre gurulni. Szombaton délután mit csinálsz?
Nagyon eltüntél.....
Május 1,ha jó az idő Kunmadárra gurulunk,nektek nincs tervben?
Kunmadárral mi a helyzet,megtiszteled jelenléteddel?
lesz jubis széria azt hallottam én is.Csak hogy jövöre jönni kéne az uj ezredesnek.Ha az eddigi tendenciát nézzük.Mert váltok valoszinü.S akkor már,a k11 re.
Pedig ez K5-ös gixxer
Én még nem hallottam róla, de lesz egy 1000 darabos jubis széria...
Srácok 2011re jön e az uj ezres gixer?Mit hallottatok?
Nem... Jól jöhet még az nekem...
ejnye, már megint hamarabb járt a szám, mint az eszem! A full fekete szín megtévesztett, ez tényleg egy k5, bocsi
Szerintem ez fals, mert egy k5-ös nem így néz ki! Fiatalabnak nézem az oldal idomzata alapján. A futott 30.700km nem kevés,... de az sem mindegy, hogy hogyan tették bele az a "keveset". Apropó a "k5" utánn már sokminden kérdőlejes... szerintem!
Hétvégén lesz e Alpok Adria motorverseny a Hungaroringen srácok?Valaki tud e valamit?S ingyenes lesz e a belépés mint tavaly?
Nekem 6 körül fogyaszt ,de ez csuklo függö.De a gixer filing leirhatatlan.Semmihez sem foghato. Nem e tudjátok,hogy jövöre jön e az új ezres gixer?Mert kellene neki.Jo utat,balasetmentest. Gixer forever