Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tavaly kezdődött. Én már 3.tulajos K5 birtokos vagyok és jött levél. Egyébként King Road-ból van. Azt írta a levél, bár lehet, hogy csak szépítés, hogy kizárólag extrém használatnál történhet repedés.Pl: levegőben tartott első kerék erős talajhoz csapása.
Nyak alatt?
Tiéd is repedt?
...rámhoztátok ezzel a rovát!
Ez a visszahívási dolog tavaly volt?
ööö... izé... az vagyok...
a mult szezonban a szép áttetsző sárgás színű olajból barnásfekete sűrű zavaros trutyi lett , nem tudom milyen lehetett benne , mert még az előző tulaj cseréltette
Ha ügyes vagy, az átpumpálásnál is meg tudod annyiból úszni...
ha tényleg annyi kell akkor hátra csak dot 4 megy
csak mert fél litert vettem
Lenegedtem, mert fékcsöveket cseréltem, így kb a fél liter elég volt bele. Ha így átpumpálod, akkor 6-7deci kellett ezelött.
2-3 deciből simán megvan
Neked mennyi ment bele az első illetve a hátső fékrendszerbe ? 0,5 lityó elég ?
Fogod, leveszed az olajtartály tetejét, kiszívod onnan fecskendővel a benne lévő olajat, aztán feltöltöd friss olajjal. Aztán fogsz egy cumicsövet meg egy dobozt, alulra ráhúzod a légtelenítő csavarra, majd finoman megnyitod, és "belepumpálod" az új olajat a régi helyett.
Gondolkodtam ezen is, de túl nehéz nekem, meg sokat zabál...
Hello! én is használtan vettem. Szerintem menj be egy márkaszervízbe és kérd a javítást. Én kaptam levelet a Magyar-Suzuki Rt-töl,de senki nem kérte,így mondhatod azt,hogy te is kaptál. Amúgy a gépjármű tulajdonosainak számától független az ilyen gyártó által is elismert probléma garanciális időn túli javítása. Amúgy a motoron nem látszik semmi,csak a kormány nyaka alól nézve.
Hali fórumozók!
Fékolajat kéne cserélni a gépen! Csinált már valaki ilyet? Mi a technikája? Sajna a spec légtelenítő kütyüm nincs itthon, azzal asszem le lehetne szivatni! Szóval, aki tud HEEELP!
Üdv!
A motornak nem én vagyok az első tulaja,mindössze egy adásvételivel vettem meg.
Akkor is garanciális?
Hello Mizsi!
Én már tavaly elvittem a k6-ot a Hollós-újpesthez. A meló ingyenes reggel viszed délután kész! És garanciális!
Rögtön gondoltam!
Miért nem egy ilyet vettél?
Na ezért vettem K2-est...
Lehet betársulnék!
Hova kell vinni?
Mennyibe kerül?
Mennyi időt vesz igénybe?
Szia! A Suzukis levélen a dátum 2009.05.11. Azt beszéltük a haverommal akinek szintén ilyen van, hogy biztos észrevennénk, ezért már el is felejtettük a levelet. Most viszont jártunk a Motorradba és mondták, hogy ahhoz képest, hogy vagy 5-600 db K5-K6 ot adtak el nálunk, csak kb: 100-120an vizsgáltatták meg.Úgyhogy most mi is bevisszük.
Üdv!
Mikor van ez a visszahívási akció?
VÁZTÖRÉS K5-K6 ! Nem tudom, hogy minden tulajdonosnak küldenek-e értesítést, de tény,hogy kb: 15-20% vitte eddig be ellenőriztetni a vázát, a SUZUKI visszahívási akciója keretében. Találtak is köztük (100-120 db) látható és nem látható repedéseket.Nézessétek meg valamelyik kereskedésben. Ha nincs repedés akkor megerősítik utólag,ha repedt akkor kicserélik a vázat.
Szerintem abban nem számottevő a környezetvédelem teljesítménycsökkentő hatása. Végh Jana 6.9-et gyorsult ilyennel 200-ra a Motor Revü-ben volt. K7 185 Le(178) körny.véd-del 7.5.!
Ott nem, de ha eljössz, hozol olajat meg szűrőt, ingyen kicserélem neked...
Sziasztok!

Tud valaki egy jó szerelőt olaj/olajszűrő és gumicserére Bp-en K6 1000-eshez?