Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Én utcai verenycélra használom a gépet,eddig power 1-el ment.
Zajos tőle a blokk,akad a váltó egy idő után.Sajnos már sokan állitják elö,talán még hamisitják is.
Ezért váltottam.
Én most Motul 5100 10-40W vettem 9000 Ft/4l.
Remélem a fent említett problémákat kiküszöböli.
(GSX-R 1000 K3)
Igen, igaz...
Bigoneoszi!Sorry a leszólitásért de ha igaz te tudsz vásárolni az ebay -on!Ezügyben keresnélek....Kösz
Ipone-tól ragadt a váltóm, meg egy idő után elekzdtem hallani a szelepeket...
Szia!
Szerintem ez a Castrol,már nem az igazi!
Lehet korral a hallásom erősödik,de mintha jobban csörögne blokk.
Nem véletlenül olcsó,én is olcsón vettem,elgondolkodtató miért....
Hello Mizsi, Bigoneoszi! Megosztanátok a két olajtípussal szerzett negatív tapasztalatokat? Én is olajcsere előtt állok a gixerrel, és pont most ajánlottak elfogadható áron Castrol Power1 Racing-et. Előre is kösz a tapasztalatokat!
Ipone-t se rakjál bele...
Üdv!
Nekem Castrol Power 1 Racing.....ilyet szerintem ne tegyél bele.
Legközelebb Motul,vagy Repsol
Franc PC IIIr lett volna jó ami a 308-311, mert az E85-höz avval lehet beállítani a dolgokat, vagy az USB-ssel...
helo. megvannak az adatok. tipus: pc lll / pc lll r 308-210 cd rom 152 23000 installacion guide / 308-211 elvileg a legjobb volt akkoriba ezt mondták amikor megvette 105 eft-ért. minden megvan hozzá dobozával számlájával. üdv.
1
Nekem a K2-be most Q8 SBK 10W50 van...
Hi

KI milyen olajat használ GSXR 1000-be (K6)? Mit ajánlanátok?
9e km van benne
Köszi addig is.
csak estefelé tudom megmondani, fent van pesten a havernál és meló után tudja csak megnézni ! rámszól, és üzenni fogok neked hogy pontosan melyik tipus!
Dobsz egy típusszámot róla? Meg ez még az RS232-es ugye?
hali. igen ragasztani kell de csak egy két helyen kb. körömnyi nagyságún. fbs-el . ha leszeded a takarót , utána lelehet szedni a ragasztót is tehát nem lehet a vázon látni a nyomát utólag. ha esetleg érdekel a számom 0620/992-4528
hali. a kompletten ez esetben úgy kell értelmezni ahogy bemész a boltba és megveszed a powert, tehát ami a dobozban van úgy komplett! persze dobozával számlájával de ez lényegtelen. bocs ha félreértendően hirdettem. üdv.
Üdv!
Ez a K5 karbon váz takarás érdekelne!
Ezt ragasztani kell?
PC-hez mi van?
eladó gsxr 1000 k1-k2 power com. lll kompletten 35 eft., u.itt: hátsó lengővilla 10 eft., valamint komplett versenyidom beépített köralakú hella fényszóróval, gyöngyházmetálkék sérülés és karcmentesen, ára 65 eft., ugyanitt k5-k6-hoz bódis titánium rendszer 145 eft., öhlins hátsó rugóstag 150 eft. és egy kevlár váztakaró ,ára 15 eft.
Oksi, akkor nem küldöm neked.
No Problem.
Szia Oszi!
Ezeket a gyertyákat beköpte valami!
Ami nem megy ne erőltessük.
Holnap rendelek mástól.
Igazán kész lehetnének az idomjaim...