Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én 1x mentem még utána 60km-ert igaz ki nem fogyott még, de nagyon örültem a benzinkútnak....
Hi!

Ha felgyullad a benzinlámpa mennyit lehet még vele menni közepes tempóban?:) K6 GSR-R1000
Én most akarok ráállni. Fele-fele arányban simán lehet használni semmiféle beállítás nélkül. Tisztán avval járni csak akkor lehet, ha átállítják a benzin levegő arányt. Ezt egy Power Commanderrel vagy a gyári elektronika írásával lehet. Kicsit többet eszik belőle, de jobb az égése, erősebb lesz tőle a motor, tisztítja a benzinrendszert, nem rakodik le a sok dzsuva, nem melegszik annyira tőle a motor városban. Van aki 1 éve használja már RSV-n és semmi baja vele.

Itt olvashatsz utána:
www.e85tuning.hu
http://etanol.blog.hu
Sziasztok!
Egy mindenkit érintő kérdést teszek fel!
ETANOL BIO BENZIN-nel kapcsolatban;nektek mi a véleményetek?
-Motor élettartam,
-Fogyasztás,
-Teljesítmény.
Ára:239.90 Ft/l.(kukoricából előállított alkohol tartalmú magyar termék)
Sziasztok, ide is kiírom hátha érdekel valakit

Április 3-án szombaton kerül megrendezésre a Női kupa első fordulója a Hungaroringen.

Helyszín: Mogyoród, Hungaroring

Programterv:

- 9:00 időmérők

- 12:30 verseny


Ha valaki csatlakozna...
Találkozó: Az Örs vezér téren az Árkád mögötti SHELL benzinkúton reggel 8:30-kor
Próbáld ki az M3-at...
Vennem kell valamit,de tétova vagyok nagyon.
Eddig pályán ment gumikat vettem,BT002,D209,D211,stb,és kb 3500km jött ki belőlük.
Most lehet új gumit veszek....
Sziasztok

K4 1000-re keresek ülés púpot.Szín nem számít
Köszi
bagfighter@freemail.hu
Hi evribodri!

Tk-s, vagy ropira törött Gsxr 1000et vennék kpra... K2-K7 között...
Hello! km-ben pályázással együtt max5000km. Én 0-fokig szoktam motorozni akkor már nem az igazi,de melyik sportgumi az? Esőben elég jól tapad szerintem a gumi többet engedne,mint az életösztönöm. Egy garnitúra sajnos nem elég egy évben,de nem kerül annyiba mint a Metzeler Sportekm3,és szerintem ugyanannyit tud. Pályán azért lehetne jobb is,mert ahol a Sportekm3 még tapad ez már rajzol. Szerintem nem rossz kompromisszum!
Látom van tapasztalatod Race Attack gumival kapcsolatban, mi a vélemény?
Kilóméterbe mennyit tud az ezresen?
Nem az enyém nem repedt el,sőt a szervizes srác szerint magyarországon nem volt ilyen eset. Különben Troy Corser ilyen géppel lett világbajnok,ha azt bírta a váz ezt is fogja.
igen
köszi,de ez horror ár.
hibátlan...55 forint....
Szia!
Ebay de.-én van egy 6400 km-rel 1999€- ért
Ez a kép már a 2-ik esetből van?
k7-8 1000-hez vennék blokkot!egyben darabokban,teljesen mindegy!mert az enyém elfáradt!
Anno volt itt kérdés a kipucsere utáni kipuszelep vezérlő motor kiiktatásáról. Megtaláltam a papírt K1-K3-hoz.
sziasztok! ha esetleg kell valakinek, sikítsatoook http://kepesmotor.hu/onroad_ki...
Szia Tutis,
Sajna ilyet nem tudok, de lesd meg ezt Ebay-en...
Sztem nem fogják elkapkodni...
Artikelnummer: 300406210566
Oszi, erre a gyertyára kellene ár:
Ngk dpr9evx-9 platinum
(meg hogy van-e)
Nem, mert kipumpálod a régi olajat az újjal... Régi szokás...
Utána néztem,és a frontális ütközésen kívül valóban csak a kerekezésre utalnak,hogy akkor repedhet.
Amúgy nem találtam,és nem is hallottam váztörésről,ebből a tipusból.
Ok! Köszi! Én azt hittem, így összekeveredik a régi olaj az újjal és az meg már ugye nem jó!