Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
A haver felesbe tankolt.
Megyünk kunmadárra,200Km oda az út.kiváncsi vagyok milyen fogyasztás jön ki.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_gsxr_1000_k5-3756333


tud erről valaki valamit?
Pedig be lehet. Egyszer nagyon rossz úton tűráztam a Tizedessel olyan max. 60-as tempó végig 6-ban. Egy idő után azt hittem beszart a a lámpa mert nem akarta jelezni, hogy tartalékon vagyok. Hát mert nem is voltam. 4,8-at evett.
az én k3 asomon (pc3, yoshi rs3, k&n) nemrég nézegettem a fogyasztást, városban 6,2-t evett. (régebben 7-re emlékszem, bár akkor még nem volt pc3, vagy csak öregszem... )
tegnap kerültünk egy nagyobbat kb-140-150 utazóval (néha több néha kevesebb) és 5,6 jött ki. tavaly az asszonnyal túrázgatáskor is ennyi volt. de ha 90-el mennék mindenhol akkor sem hiszem, hogy 5,5 alá be lehetne vinni. az már az alap hogy 1általán ketyegjen az 1000cc....
hogy versenypályán mennyi azt sajnos nem számoltam ki (majd bepótolom, mert kíváncsi vagyok), de volt hogy ki kellett menjünk tankolni....
Az enyém 6,5 és 7,5 között mozog. E85-höz nem árt ráállítani az ECU-ra. Tisztán azt nyomott?
Szia Morzsi! Igen, pont jókor akarom bizniszelni...
4000 körül lehet... 5000-nél 130...
Az élmény tényleg megfizethetetlen,ez tény.
Igen.Valamit valamiért.
Janika! Hogy mennyit eszik? Hát erre egyértelmű valasz nem nagyon van.Az én k2-esem tud enni 6 litert is,de az eddigi "csúcstartásom" egy szép elmebeteg nyári nap cseszneken, 48 km=11,5 liter benya,tehát az százon kb 24 liter. Tehát magyarul,ahogy húzod neki,annyit eszik. De nincs ezzel semmi baj,valamitől menni kell neki. Ja,és az élmény megfizethetetlen
Oszi! Ezen a vidin legalább rajta vagy!
Sok?
Ha forgatod több is lesz
Sziasztok!
Menyit eszik a k3-as 1000?
Mert az enyém 8l-t simán(igaz megy is),de ez akkor is sok szerintem.
Az etanol-tól a haver 954-ese nem indul!
Marad a 340Ft-os olcsó benzin.
üdv! tudja valaki mennyit forog 100nál egy K5ös ezres?
Szia Oszi! Két kis szösszenetet feltettem "előzetesnek" a videók közé Ezek szerint pont jókor lesz a pendrive beruházás Csá!
nem akarod nekem adni :D
Nekem van 1 plusz a K2-eshez, majd meglesem, h milyen van rajta, hátha lehet szerezni...
igen mindenhol húzós, de kell lennie alternatívának biztos
Ajj ha, ez még USA-ban is 150 dollcsi...
Termisztort? Minek?
ilyet keresek vennék
Akadt kicsi...
eső volt?!
Megvolt a műszaki, hazafele meg megvolt a motormosás, meg a cordura ruha mosás...
A DP460 és a DP490 is jó ragasztani...
Nemtom cimbi, mert én fen sem tudtam szerelni.