Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na erről van szó.
A Suzukisoknál tudsz rendelni, de érdemes a www.pinkmotors.hu-nál megnézni a DID vezműláncot, hátha olcsóbb mint a gyári.
Használt minek, az van benne Csak is újat!
Mizsi, nekem a legkevesebb 6L volt, de akkor nagyon túratempóztunk.
Rendes közlekedéssel 6,5-7L. Ha állatkodunk akkor 8L, de akkor sok a 200 felett...
Bemész a Suzukihoz és veszel bazz...
Jóhogynem használtat akarsz bele!
Sziasztok,gsxr750-2005évj-hoz keresek vezérmüláncot+feszitöt! Köszi előre is! ha tudtok...
Nem e tudsz rola valamit mostanság?Azt tudom,hogy k9 re ujitott.De még idén nem láttam kinn.
Ez Ákos motorja volt.
hali

k1-k2 ezredes első felnit keresek ,barati aron. lehet,h a köv szériat is ezzel szerelték. ha valakinek akadna egy javitasmentes, elado...
elerhetoseg az adatlapon.
Sziasztok!
Szerintem jól számoltál. Múlt hét pénteken mentem 244 km-ert 13,8 liter benzinnel (kb.5,7/100km gsxr1000K3). Normál utazó 120-150 között, 50km Pesten belül, többi országút,4-5 nyélgáz rövid szakaszon, és egy-pár egykerék próbálkozás. Persze biztosan meg lehet vele etetni a 12-14 litert is,de ahhoz eszetlen tempó kellene közúton legalábbis. Reálisan belefér szerintem a 7-8 liter is, de akkor már elég lendületesen közlekedik az ember a viszonylag nagy forgalomban.
Ez érdekes.
Biztosan jól számoltál?

Oszi!

Neked is tud ennyit enni a géped?
Sziasztok! Érdekel valakit egy Bódis titan tri-oval gixer ezreshez. Az árra megalkuszunk ;) Nem használt.

http://sportmotor.hu/motoros_h...

Hát jol fogyasztanak.Mivel nem kell forgatni ugy mint egy 600ast 750 est.
Sziasztok!
Voltunk Madarason,utazás 2 személlyel,dinamikus tempó,gyorsulás:5,07l/100Km.
Nagyon jó a fogyasztása.
Ezért is imádom a gépemet.
Mizu?
Most fogok telószimeringet cserélni, mert elkezdett folyni. Kicsit lehet sokat emelgeti a gép az elejét...
nem félek én tőle tavaly úgy is azt kívántátok, h haljak meg számoltátok már a napjaimat! de elbuktátok mert itt vagyok még mindig! és az 1000-est is túl fogom élni nem úgy mint az a motor is engem:) na csá
a lecsó az jó ötlet! egyél belőle bőven aztán majd a pályán csak befosol hehehehe
Szevasz Tutis haverom.El vagy tünve.Mizujs veled?
nem lehetne inkább lecsót ennem?
Kutyahúst-szarvasgombával. Minden nap elütsz egy kutyát és év végére 1:55-öt mész a ringen.
És mit kell enni a gyors fejlődéshez? Aztán majd vigyázz az új ménessel mert az bokrosodik rendesen
továbbra is ne bujkáljon az akinek K7-K8 1000 van eladóban!
tudom, h irigykedsz Pufis:) valaki gyorsabban fejlődik ennyi
Kinőtte a 600-ast!
eladtam a 600-ast és most egy fiatal 1000-es sportmotorra cserélném!
Szia.
Le akarod cserélni a géped? Ha igen, akkor miért?
Nincs eladó motor a környezetemben, csak kíváncsi vagyok.