Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is kotyog, meg a havernak is a TLR-jén, senkit nem érdekel. Legalább visszatolja jobban a betéteket, és nem ér hozzá.
A versenyzők motorjain amúgy direkt olyan lógósra csinálják...
GiPro-t vegyél rá, nekem is az van a K2-őn,
fémfékcsővet meg tőlem...
Alátámasztom Oszit én is.Ma kaptam meg tőle és eredeti a gyertya.
Ahham köszi. Valszeg kinézünk. Viszünk pénzt is!
Ja és ha az Agomotors kinn lesz a motorkiállításon ott akcióznak elvileg.Legalábbis tavaly volt akció.
Fékcső a goodrige az x-bike ha csak jó kell és nem drága akkor a Héfal Dunakeszin olyat csinál ami kell lepróbálva.
GiPro az AGO motorstól, fékcső meg szinte bármelyik motorosboltban.
Gipro tuti van a proptechet meg kéne kérdezni mert mintha csak 03-tól lenne nekik.
Sziasztok.
Keresek 2001es GSX 1000-hez fokozatkijelzőt(ami kiveszi a 1-2-3ba a környvédelmi "tiltást") , valamint fémfékcsövet! Tudok ajánlani márkákat esetleg boltokat?
Megnéztem már, ez eredeti...
Szia, igen jó bele. Igen, lesz egy 4darabos szett...
Oszi!
Csak a kíváncsiság kedvéért,ha a kezedben van pár ilyen gyertya,hasonlitsd már össze....én már beraktam,nem akarom újra kiszedni.
Bigoneoszi
Bocs, most láttam meg, hogy 11eFt.
Kicsit elnéztem , meg utána néztem és az NGK katalógus alapján jó az én motoromba is. Ugye?
Most már csak az a kérdés maradt:
Lesz-e még belőle 1hét múlva?
Üdv
Hello Szokecigany! Kösz a választ. Megmértem. Olyan 0,4mm körül van egyformán mindkét oldalon.
Sziasztok,

elado K7-K8 bontott alkatreszei, kozottuk par jopofa cucc:

- blokk 9e km-rel,
- Yoshimura R77 carbon / titan full rendszer (uj ara 1900USD..)
- BMC sportlegszuro
- kulcs-szet + ECU + zarak
stb...

az elejere (lampa, muszerfal, telo, felni, fek, etc...) ugy nez ki van erdeklodo, de keress nyugodtan, ha valamire szukseged van, hatha meg megvan...
Szia Bigoneoszi!
Azt szeretném megkérdezni, hogy ez( NGK CR9EIX ) jó-e az Én vasamba? (gsxr 1000 K5)
Mennyi az annyi?
Kb. 1hét múlva gumi csere és akkor akarom megnézi, hogy mi is van benne most.
Szerinted (már ha jó nekem) lesz-e még belőle?
Üdv, előre is köszi a választ.
Nekem a K4 nem lóg szinte semmit 19800km-nél, igaz én újonnan vettem,pedig kapott végig. Lehet átszegecselte az előző tulaj? nincs azzal semmi gond,nekem anno a srad olyan szinten lógott,hogy legkisebb gödörnél is csörgött..
Szevasztok! Már megint zaklatnék egy kérdéssel. Meg tudnátok nekem mondani, hogy az úszóágyazású első féktárcsa a gsxr1000-sen oldal, illetve forgásirányban mennyit mozoghat. Nekem túl nagynak tűnik a "kottyanása" a forgás irányában, pedig a motorban elvileg csak 20000km van, illetve a féktárcsákon sincs még semilyen kopásnyom! Szóval nem tűnik egyáltalán elhasználtnak. Lehet, hogy csak nekem tűnik soknak, és melegen ez kevesebb?
Nem arcoskodok, csak megjegyeztem, h neked nem...
Meséld már el nekem, h ha reggel 8:50-kor indulok a vonathoz, és este fél12-kor érek haza hogy menjek be a 9től este 6-ig nyitva lévő postára?
Oszika!
Nem várok senkire hetekig!
Főleg meg 4 gyertya miatt.
Te voltál hanyag,nem álltad a szavad,úgyhogy ne arcoskodjál!
Akinek kell NGK CR9EIX 4db 11000ért(postakölistől) az jelentkezzen nálam...
Janika108 kivételével...
Metzeler Sporttec M3, Diablo Corsa III, Continental Sport Attack...
KÖszi srácok!

Motul volt nálam is a favorit, de akkor ez is marad:)
Szevasztok! Köszönöm a tapasztalatokat! Asszem, akkor Motul, Repsol, vagy esetleg Valvoline lesz. Az utóbbit használtam ZZR1100-ban bár már régen volt, s nem emlékszem semilyen rossz tapasztalatra. Ha akad még tapasztalat ne kíméljetek! Sőt májusig valami jó első hátsó gumipárosítás is érdekelne (utcai használatra), ha tudtok valamit ajánlani.
Írj mailt...
oszi megszerettelek volna kérni vásárlásra ,nem lep meg gondolom..Más: a castrol olajat árulja mostanába dinnyeárus -kazánfütő,gyanus már nekem is feltünt pláne hogy autómba -motoromba castrol van!