Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Kösz a hozzászólást.
A gyertyával kapcsolatban írtam privát-ban.
Köszi.
Hát én min.30 000km fogom használni az iridiumosat. Ergo többé nem cserélek gyertyát a mociban.
Oszi ! Megjött a pénz, de abban reménykedtem, hogy a motorkiállításon majd leisszuk!
Nekem iridium gyertya már ment 48000 km-t is, úgy, h semmi bajuk nem volt. Lóerőben nem változik semmi, ár-érték és szopás arányban megéri sztem. Nagyon sokat leeht szopi a sima gyertyákkal, mert beég, nem ott szikrázik ahol kéne, amint koszos lesz nem szikrázik stb. Amúgy megvannak. Írj mail-t.
Kikérném a véleményeteket gyertya ügyben!
Milyen előnyei vannak az iridium gyertyának a hagyományossal szemben.(hány Km-t mehet,lóerő,ár-érték arány...)
Előre is kösz
Kösz a nyors választ.
Amennyire én tudom ez alap dolog. Odamész benevezel és kész.
Sziasztok!
Valaki meg tudná mondani,hogy van-e lehetőség Kunmadarason indulni mint "civil versenyző"?
Ha már el gurulunk oda,akkor már szivesen rajthoz álnánk!(Csinálni jobb mint nézni!)
Helló
Valaki nem tud suzuki gsxr1000-k8 hoz való idomot kék fehér szinűt jó álapotut?,
ha tud valaki irjon már létszii kösziii
email:szabo1985@freemail.hu

rakok fel egy képet milyenre gondoltam.
Dzsíeszikszár
Ok. Jön.
választ?
Szerintem vedd meg más vonalon mert tél van nagy a hó keserves ez úgy látom.
Hali ! Engem érdekelne a gumi, ha még aktuális. De szeretném tudni melyik számú Diablo Corsa?
Tavaszi szél vizet áraszt
virágom virágom
Miden (motor) társat
virágom virágom
http://www.youtube.com/watch?v...

Szia!
Még aktuális!
Írj ha van valami fejlemény.
(CR9EIX)
Cső Teve. Az most nem fog meni, mert be vagyok havazva mint állat. Cseréld vissza a gyárira aztán majd nyélbe ütjük, ahogy lesz rá időm.
csö oszi mester mi a helyzet a fékkaroddal, és az én iridium gyertyáimmal?
Úúúú neked ígértem? Bakker. Bocsesz, sztem azt is eladtam. Bazz. Akkor rendelek neked is most, na persze ha még kell.
Bazz. Felrakhattad volna hamarabb is, akkor nem csináltattam volna.
Hali. Megvan még?
Sziasztok gsx-r1000k5 alkatrészek


Bebe:06-20-957-65-09
Bigoneoszi!
Mi újság a gyertyákkal?
Lesz belőle valami?Mert lassan kezdődik a szezon.
Ha nem aktuális,akkor meg kell vennem más vonalon.
(gixer 1000 K3)
Sziasztok!
K-2-es gsxr-hez egy karcmentes gyári plexi, és egy hátsó sárvédő eladó. 10-10 ezer Ft.
Visszamondta a srác, szóval még megvan, de sajna csere nem lehetséges csak készpénz.