Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok,van két eladó SHOEI XR1000 SUZUKI sisakom.A sötét "L"-es,a világos "XS"-es,mindkettő újszerű állapotú.Mindegyik ára 47.000Ft.Ha valakit érdekel üzenjen vagy hívjon. Balázs, 20/9220880
A barátom X-spirit II-t szeretne majd venni ezért adja el. Nem számol be sisakot. Hétfőn jönnek megnézni, van egy érdeklődő. Egyébként 70.000 Ft a kikiáltási ára, amiből kicsi alkudható...
Helló
Valaki megtudja nekem mondani hogy a luxus vagyon adó motorkerépárra lesz e az idén vagy csak most az autosokra vonatkozik még?
Mennyi Pohi?
X-Lite beszámítás?
helló mindenkinek! csak beugrottam köszönni mint nem olyan rég forum tag! Lehetne már tavasz!
Hello Mindenkinek!
Pirelli Diablo Corsa 190/50-17 0km-es a gumi vadiúj! 25ezer ft-ért. Kanyarvadászatra, túrázásra kiválóan alkalmas! Akit érdekel az írjon és megbeszéljük!
Shoei XR-1000 "s" méretű GSX-R edition Ha valakit érdekel esetleg. 1 szezonban volt használva, utassisakként pár alkalommal. Makulátlan karcmentes.
Leo Vince összekötő cső Gsxr 1000 2001-2006-ig 54mm-es dob felfogatással. Ár 10e Ft
Karbon?
Sziasztok!
Ha kell valakinek dob, tudok segíteni!
mert direkt így kértem, így ütőset szól.....
http://www.sportmotor.hu/motor...
az új matricával
Na azér ezaz...
Jah, a szemem kinyomja... Miért nincs rajta rendes vég...
ott van a kép
újra van tömetve azóta 1 métert nem ment
üdv Viktor!
mivel nekem időszerűvé vált a régi cseréje, én szívesen átveszem Tőled az 1iket - persze csak akkor, ha még aktuális az ajánlatod...
Kérlek, adj valami elérhetőséget, h +beszéljük a részleteket (juliusklein@freemail.hu)
Elvitték?
Tolsz egy képet róla?
Köszi Cimbi!
A tököd érjen bokáig!
mittudomén mondja v.mit rá
Hali!
Mit kérsz a dobért?
akkor már nem is lesz lehet
Ma 30 évesen egy 8 éves GSXR-en...
Remélem majd 60-nál is ideírhatom, h GSXR-en...
Majd ha így nyomom, akkor leszek kemény...