Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nebassssz, ezt a gsr-rel csináltad?
lebontottad a fél astrát
nem találtam. Majd a híradóban, persze cseppet sem elfogultan......
tényleg, a balesetről van valami hír valahol?
hát 18 már talán eltelt
nem vagy semmi ha eltelt a biztosítás-kötéstől 18 nap nem lehet bajod belőle.
Eszemben voltál ma, a Róbert Károlyos balesetkor, de láttam, hogy nem GSR ami tört, azért nem hívtalak.
ÁÁ basszus, elütöttem egy autót!
A motornak szerencsére semmi baja, de az autó elejét lekaptam. Írtunk betétlapot, elismertem a hibámat. Sajna én voltam a hunyó, jobbról jöttem, azt hittem beférek a kocsi elé. A bukógomba letépte e kocsi elejét.
Ráadásul új a biztosítás, a jogsi is kezdő. Megszívhatom valahogy?
Hali Mindenkinek !

A Kykee egy "Bandita"!

Miket írt ide ezt nem is értem !
Feltörte a kódomat !

Szégyenletes hogy a nevembe szídja a Fletó Úrat !

Egyébként csúsztatott itt folyamatosan .
Semmi sem igaz abból amit ideírt !
Elkúrta a telefonomat !


A túrára is látom fölírt, pedig ez még nem 100%!

Ha egyszer összefutok vele kap a fejére....

Jók legyetek!

Ja köszi akinek köszi és hasonlókat !

Dody
Szombati túrára jelentkezők:
1. Steve
2. Ricardo + 1
3. Dody
4. Kykee
5. Tybee, Adam
6. P.P.
Én jobb szeretem ha mind2 kerék lent van a földön!
Párszor mondjuk sikerült már a pacik közé csapni úgy hogy emelte az elejét, de igazából véletlen volt mind... Főleg utassal szokott sikerülni, na azok meg végképp szeretik! De igazából nem vagyok az a streetfighter típusú motoros.
Hozzám lehet szólni,nincs semmi bajom!már!De bírom a piát! Sőt jó volt kiengedni a gőzt és az ilyen spontánbulik a legjobbak! Rommá röhögtem magam!Nagyon jó fej a Dody!
tiszta hülye aki nem normális!
Cóval tetszett a keró?!Te is tudsz kerózni nem?
Pfffúúú,fütty,fütty!
geminit nem lehet utálni akármit csinál!Nagyon jól motorzik és egy két kan figyelmébe ajánlanám a technikáját motorozás közben!
Beszarás ahogy csapat!
Remélem összszedte már magát,mert eléggé destagnált volt!Azt is én írtam ami az ő neve alatt fut,mert képtelen volt bármire!csak üvöltözni tudott! De azt is halkan!
Ja feszkós volt a Dody,kicsit mintha haragudna a Fletóra!De őszinte volt!Ilyennek még nem láttam!Engem is puszilgatott és megnyilt a lelkivilága felém!De vigyáztam rá!Aztán haza vittük kocsival!Az Évi vezetett Veszprémig onnan meg én haza!
Jaja, látod milyen kegyetlen az élet: nem is ismerlek de már utállak!

Na, ez persze csak egy rossz vicc volt! A csajokat szeretni kell, a motoros csajokat meg imádni!
Én is bízok benne hogy be tudjuk pótolni ezt később. De azért sajnálom.
Köszi, én jól. Vasárnap szerettem volna jó másnaposan ébredni, de nem jött össze mert az eső hazakergetett minket a Dokival a borfesztiválról
Dodyval mi van? Túlélte a tegnap estét? Biztos jól bepiált, mert csúnyán beszélt, meg szegény Fletót is szidta, pedig amúgy nagy haverok... Most hallottam hogy Fletónak másik beceneve is van: El Qro
Jó napot all!
Lacus!üdv!de rég hallottam felőled!Köszi a megjegyzést!
Te hogy vagy?
Sziasztok!
Jóétvágyat az ebédhez, vagy már egészségetekre,ha túl vagytok rajta :D:D

Utálni fogtok, báár nem Én tehetek Róla,de a szombati túrára nem tudok menni! Majd máskor, lesz még Rá lehetőség!
Pussz
Múúúúúúúúúúúúúúú!
Szasztok,jó ét vágy...
Sziasztok !

Jó étvágyat!
Tegnap még úgy volt, hogy nem jön. Bár inkább vaciláljon naponta és szombat reggelre ébredjen úgy, hogy jön

Ne a kerójáért hívd, azt láthatod itt is

Mindenki figyelmébe ajánlom a 6-os hozzászólást
Rég hallottam ilyen őszinte, szívből jövő, érzelemgazdag véleménynyílvánítást
Necsinájjad mááááá

Ez a csapat is olyan mint egy család, csak nagyobb! A szombatot szánd csak ránk, a kiccsaládodra meg tényleg ott van a vasárnap+Pünkösd hétfő!
Ne szólj most Kykee-hez, a tegnap este után gondolom van macskajaj

Amúgy meg persze hogy jön, meg is akarom nézni az egykerekező tudományát!
a családi hétvégére még ott van a vasárnap-hétfő
Családi 7vége miatt lehet h nem tudok menni..... Majd ma kiderül....vagy holnap :D:D