Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szasz tesó!Nem vagyok én egy nagyobb összeg hogy eltünjek!MA is van dolog bőven!HA lesz időm kimenek hozzád eee!Este gurulunk éé?
Szép napot all!
Ezt figyu:
szó szerint írom azt az smst amit kaptam hajnali negyed 3kor:
-Szia draga olvastam a hirdetésedet az interneten es nagyon bejös nekem sivesen benelenék egy romantikus északara hol tudunk találkozni?
ilyet bammeg és még 2szer hívott is!
Nem csak szervizelnem kell
nem lesz , már van !
Jóreggelt!

Szép napunk lesz ma is:D:D
Nana! Örök példaképem, Al Bundy is megmondta: néha kell egy kis nőmentes jó szex is!
csepelre bevezető úton történt, tegnap délután
Szerencséd van, más feleségek a középső ujjukat szokták mutatni...
A mutatóval egész jól jártál, bár azt nem tudom mit jelent...
Nem a Szentendrei út elején törtémt? Azt mesélték a kollégáim, hogy egy motor összetört egy autót...
Jól eltűntél tesó!
Álcázod magad?
nem fájhat,ha így nevetsz!
Vagy szado-mazó?
EZ mélyütés volt, övön alul talált el....
Csak semmi buzulás!
minek nektek még egy pasi?
Valamivel fel kell dobni a szexet.....
Én harmadik személy akartam, és ez lett belőle....
kykee, tezsvírem
Jaaa,hogy Ti magatokból indúltatok ki! Nekem ilyenekre nincs szükségem,mert mindig van jelentkező és nem is pocsék a felhozatal a csajokból!De elnevezhetem őket Caseynek is!
Úgy látom hogy laposodik a kapcsolatotok és ti szorultok ezekre a megoldásokra!
Nekem azt mondta, hogy kettő van neki! Az egyik az ötujjú Teréz, a másik a klasszikus Marcsa...
Szia P.P.!

Te nem láthattad, de az asszony kb. másfél perccel ezelőtt, midőn értesült üzeneted tartalmáról, az egyezményes jelet, égnekálló mutatóujját mutatta fel felém.....na ebből hámozz ki, amit akarsz.....én speciel azt, hogy elment a tájékozódási képessége, és azt hiszi, hogy Ópusztaszer arra van, amerre mutatott, és hogy indulhatok is. Szerintetek?
Én tudom a mindkét kerék aszfalton!
Ha gondolod, megtanítalak rá.....
Jó lesz!
Nekem nagyon tetszett a Hungaroring a GSR-el!
Váltó fokozat 3-4...... fordulat mindig 10e felett és úgy az igazi!
Dody papa!
Vállald fel a tegnap estét!Ne kend rám a semmit!
Én sem vagyok sztritfájter típus!Most azt gyakoroljuk a Levivel,hogy mind a két kerék a levegőben van!
Sikerült a holnapi Hungaroring-nyíltnapra elkunyerálnom az öcsém GSR-jét. Kiváncsi vagyok, hogy milyen lesz a motor! Ha egyben maradok, leírom a tapasztalataimat. Ja, és kamera is lesz a motoron!
le én
á, az első ütköző csak lepattant