Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem fogja, mer kő a péz a GSR-re.
Aztatazt már meg sem meri a senki sem kérdezni, hogy a teherautószerelvényen lévő tizenakárhány gumit mikor fogod lecserélni, ha eccer eljőő az ideje...
Há Áporkán mindenki szerelmetes Szájruszba?
Neki a Kykee a garancia!
Voltam annyira figyelmetlen (tapló) (netán úriember ), hogy ezt meg sem kérdeztem. Bár nálam az a természetes, ha átveszem a kész terméket, akkor fizetek. Legalábbis a saját munkám így csinálom. Holnap megkérdezem!
Így helyes: Szasz Syrus
Szasz Syrus!

Mondta az asszony, hogy a Paksban minden focista macsó.....
De mondtam nekije, hogy még nem köll a fizukiegészítés....

Gumiügyben eccerű a képlet: az autón 4 gumi van, a kutyulin meg kettő. Namármostakkor egyértelmű, hogy melyiken kell cserélni. Amúgy ki a tökömet érdekli, hogy az autón mi van? Engem a GSR érdekel...

Ha majd erre jársz, ugorj be egyszer akkor is, mikor itthon vagyok!
(legfeljebb beszállok harmadiknak...)
Szevasztok!

A sok hülye, kormányból vizet csavaró, fejéből ki nem látó hobbisofőr monnyon le!
ricardo, mikor kell kifizetni?
nem, csak néztem
Ez gyors volt
Megtörtént, beszéltem vele! Thx!
Gratula!

Te Maci, ne szivass, Finster lesz?
Szeva Menyus!

3db-ot rendeltem az emberünktől, thebear-nek, Syrus-nak és nekem. Mivel a Te és a többi érdeklődőt nem ismerem, így a Ti nevetekben nem akartam biztosat nyilatkozni, de megemlítettem és biztos el fogja vállalni. Beszélj vele a 06-20/9208708-as számon. Kb a gyártási ideje 1 hét, de ez sokminden befolyásolja.

Üdv
ma kérdeztem, a FINSTER 100 ropi és E passos. De a bejáratás alatt nem ajánlott.
Ja, merthogy megvan az új motor. GSR 600 ezüst K7 ABS
Szia Abo!

Flotta? Igaz nincs hozzá E-Pass, de ki vállalná el ennyi pézért egy ilyen kiput? Én nem. Ennél lejjebb nem megy, nem akar vagy nem is tud, de nem is várom el.
érted a számom : a számom ezt aszt jó megaszontam
Kedden meló , az nem jó . a számom 30 / 345 97 59 a számom , így egyszerübb lesz !
Szeva Laca!

Ma összefutottam asszonkáddal !De nem úgy ám titokban ,tök véletlenül lacházán a pékség előtt!
Dumcsiztunk és panaszkodott,h elhanyagolod a családi suzukit ! Hát nemá,h téli gumival szaladgáljon!
Bezzeg a kutyura nem sajnálja..(eztet mondta)Azé mondtam neki,h a kutyuka nem gurulhat akármiben,kell a minőség főleg neked aki így tép! Na itt volt,h "hát ez az!"
Hűha mondom és ,hogy van a pici(gyors terelli)
Minden nap lennt vok!Hétfőn este lennt szoktam aludni+néha szerdán is!
Arra gondoltam,h kedden 2 edzés között átugranék hozzád(ha minden klappol)
Neked mikor jó?
Bizony Leo de nem a jégkrémes! Ami abban előny hogy úgy tudom nálunk is ellenőrizni fogják az "E PASS" a kéményken (nehogy a motoros jól érezze magát) a cső pedig rendelkezik ezzel. Már most német illetve osztrák vidéken szigorúan veszik és komolyan büntetnek ha nincs erről tipusbizonyítványod. A hangját itt tudod meghallgatni.
A felnidekor gyári Suzuki és három ív alkotja teljes kört. Felszerelése gyerekjáték főleg ha van hásó emelőd.
Bocsesz, látom a képeid közt, hogy Leovince! A felnicsíkot te raktad fel?
Thx a képért! Kezd összeállni a kép a fejemben! Ez Leovince, vagy Arrow, vagy vmi más?
hmmmm ... valamijé nem csatolódott .. na majd kicsinyítem.. hátha ííígy...
Menyus Numero Egyes,
ehune így néz ki.. no most Kykee nem ül felette! ..éééés persze azt nem tudom az övé hogyan is néz ki alulról mert ez nem az a kémény.. de míg kivárod hogy teljesül a kívánságod nézd meg ezt addig ..kicsit koszos és lehet nem minden részlet derült ki amire kíváncsi vagy de kérdezz nyugodtan