Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!

Gratulálok a motorhoz, remélem topicolsz is majd! A motor qrva jóóóó, de ezt már tudod.
Plexi nem kell, felesleges.
Keret jobban véd, de nekem a gomba is megvédte a motoromat. És kevésbé csúnya. Szépnek egyik sem szép...
evri-bodri !
gratulálok a vashoz Fóleg azért mert olyan mint az enyém
csőváz jobban véd, de a gomba szebb. Plexiből nem csak givi van, lehet válogatni.
Hello ricardo!csak a felvonuláson voltál
gratula. Én a csőre esküdtem, ha a váz a bukásomkor nem megy el, akkor most semmi gond nem lenne.......annyit védett. A szélvédelem jelentősen nem javul, ez ilyen, naked bikot vettél
Sziasztok! Sokat olvasom a fórumotokat! Megvalósult az álmom:megvettem A GSR-600-at.:) Ezüst színű,ezt tudták adni a leghamarabb. A többi színre várni kellett volna,meg a vizsgáztatásra is.Ja,Bp-i vagyok.A motor egy szóban: Á L O M ! Csak két kérdés most:gomba,vagy keret? Plexit rakott fel valaki,javult a szélvédelem? Lehet kapni hozzá F.Fabri-t,és Givit. Csak sötét füst van belőlük.Áruk azonos:20 ezer Ft. Üdv. mindenkinek!
lehet, hogy sok helyen még nem voltam, de ennyi motorost egyben nem láttam még, mint Győrújbaráton
pffff
ti,hogy kivagytok!
ezt az eszmefuttatást!
Maci,fekte savállóról nem tudok,de ez így szép hidd el nekem!
Este jövök,most megyek a Kittyért!
csákányos csokis napszemüveg
terheket....
nem, tényleg nem azért kérdeztem, csak kíváncsi voltam, ki mit hord.
Felőlem szidhatod is, nekem ilyen van.......... erre futotta.
Tudom, csak 1 fejem van....bla...bla...stb.
Amitől kell, attól ez is megvéd! Ha már akkora erők vannak, hogy ez kevés lenne, akkor meg úgyis eltörik már a csigolyám, vagy leszakadnak a belső szerveim.
Tehát csodák nincsenek!
tehát műanyag. Nem szidni akarom, csak kérdezem.
The Zeus 508 in size XL is a bit on the heavy side at 1741 grams (3 lbs. 13.5 oz.), but the helmet doesn"t feel top-heavy, so the weight isn"t too much of a problem. The heft provides a sense that the helmet is nicely made, and hopefully it will do its job of protecting the noggin.

The helmet shell is manufactured from thermo injected ABS, and the silver painted model shown here has a decent clear-coated finish that I"ll probably spruce up a bit with some Flashback reflective flag decals. The top vents don"t have any detent, so it"s hard to tell if they"re open or closed when you"re trying to fiddle them with gloved hands. I leave them closed most of the time, and I don"t notice much difference in either air volume or wind noise.



Overall, the 508"s padding is relatively thin, but the helmet is DOT approved, and also meets the tough ECE (22.05), JIS and other helmet safety standards.
festék, lakk, matrica.....
Ilyenekre gondoltál?
Leírás, összehasonlítás.....

"Mit tud a többi +400 dollárért, 400 dollárral szebb?"
Simán tudja azokat, amiket a többiek jóval drágábban.
azt kérdem mi az összetétele a sisak héjjának TE!
Nem, fekete!
nekem is, és az újjon is lesz vazze. Arra gondoltam. Kompozit?
Hitelem van, bammeg!
A sisakomra gondoltál, akkor ZEUS.
majd a mester megmondja mit lehet. Az a baj, hogy muszáj takarékoskodni, hogy újra mocira ülhessek, ahogy kinéz sokba lesz nekem ez a "kis" bukás.....azért vettem HJC sityakot, nem Shoeit. De bízom benne jó lesz ez is, csak a fejem védje....
Gino neked mid van? Kykee?
Ha lefested.
Bár tuti festék kell, mert az biza" melegszik!
nem kell polírozott saválló. Jó lesz a saválló fekete. Vagy olyan nincsen?
Polírozott saválló, feketében?
nekem csak akkor kell, ha lehet feketében is.