Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te Pakson vagy hétközben ?
Ok akkor majd pontositunk!
az jóóóóó lesz !
1Szer má benézek hozzájad ha nem vok nagyon pofátlan! Majd a jövő hét elején tán lessz rá alkalom!Természetesen ha neked is jó!
Azt én nemtom,me az teljesen ki van zárva
flotta kedvezmény van ?
Hát ,h te szivesen otthagynád a kutyust mintának!
De már Ric ledumálta az egész biznyákot,és 2héten belű nekünk is úgy morog majdan mint a tiéd!

Egyébként meg Szevaaaaa!
mingyá híllak,lemenek az aktuális hunyadiba,ráfexem a sántaféra,beizzítom a szmártot oszt kereslek,hogy mi van az immóval.Az olasz vas nem így műxik,úhhogy hülye vagyok hozzá.....
Csá!

Jóóó a gondolat a mondanivalód második felében!
"Gixxer-t kellettt volna venned, ha ennyire vörsönyző vagy!" Pont ez a bibi, hogy annyira már nem vagyok! Nincs kedvem már pályaidomot szerelgetni, utánfutóval szarakodni, stb. Annyira már nem vonz a pálya! Fontosabb szempont volt az, hogy az elkövetkező néhány évben Bp-en nem lehet autóval közlekedni. Városra meg jobb a GSR mint a GSXR. Azért ki szeretnék vele menni pályára is!
Kitöltöttem az adatlapot! GSR-es képem még nincs, régi CBR-est raktam fel.
hajjjiiiiiiiiiiiiiii!
Naked is jó étvágyat,meg persze mindenkinek!
Szeeeebuuuusztok!

Egyben jó étvágyat is!
mizu?
Mi van a Dino tagjával?
én nem,de nem is érdekel...
Te kaptál válasz smst?
Én igen,és ez áll benne:
-Mindenkit várnak haza,gondolom magát is!Szerencsére nem tartozunk a köcsög autósok közé!viszlát.A rettegő.
Viszlát? nem is találkoztunk! !vagy lehet már elmentem mellette?!
Laca Badzmeg egyre csúnyábban beszélsz!Mint egy kocsis
Hmmm,mi nem jut az eszembe?segits syrus!
hali all!
Tarka!én is írtam neki egy "dicsőitő" smst! Egyenlőre még mindig sokkal több a rutintalan,figyelmetlen és önzö autós mint a hülye motoros!De csak az irigység szól az autósokból!
Az meg hogy éppen nagy a hangja a vasnak az meg csak a mi védelmünket szolgálja!
De köpjetek le ha rosszúl gondolom!
21930...jesszus, de pihent vok.
29
21928
menyus, töltsd ki az adatlapodat.
Tényleg puha, engem spec nem zavart, csak ha bebólintott.